کیسه پرکن

سیستم کیسه پرکن اتوماتیک Bagging و یا دستگاه پرکن کیسه شرکت  پایپر PAYPER مناسب برای پر کردن کیسه های صنعتی در مدل های مختلف از نوع کیسه پرکن فرم فیل سیل TUBULAR FFS یا کیسه های لوله ای، کیسه پرکن ولو بگ یا کیسه خود بسته شونده VALVE BAGS ، کیسه پرکن دهان باز (Open Mouth Bags)، کیسه پرکن جامبو بگ Big Bag – FIBC  می باشد. در طول بیش از 40 سال شرکت پایپر Payper ، طیف گسترده از تجهیزات بسته بندی صنعتی و دستگاه های کیسه پر کن اتوماتیک  را به مشتریان خود در صنایع مختلف پتروشیمی، صنایع غذایی، صنایع معدنی، صنایع ساختمان، محصولات کشاورزی، خوراک دام و ... ارائه کرده است. کیفیت و قابلیت اطمینان کلمات کلیدی هستند که شرکت پایپر PAYPER در مورد روابط تجاری بلند مدت از آن صحبت می کند و با افتخار اعلام می نماییم که شرکت PAYPER در بیش از 75 کشور در سراسر جهان مشتری دارد.

کیسه پرکن، سیستم کیسه پرکن اتوماتیک، دستگاه کیسه پرکن اتوماتیک

 

کیسه پر کن فرم فیل سیل  TUBULAR FFS

دستگاه کیسه پر کن و بسته بندی صنعتی فرم، فیل، سیل FFS یک راه حل یکپارچه در یک سیستم جمع و جور است. کیسه از یک رول لوله ای از LDPE یا حتی از رول های متالایز شده برش می خورد و با فرم دهی تبدیل به کیسه می شود. کیسه FFS یا فرم فیل سیل لوله ای راهکاری کارآمد برای بسته بندی انواع پودرها یا گرانول های استفاده شده در صنایع غذایی مانند نمک یا شکر و غیره است. همچنین در صنایع پتروشیمی، کود و مواد ساختمانی از این نوع دستگاه پر کن و بسته بندی می توان استفاده نمود.

کیسه پرکن، دستگاه کیسه پرکن، بسته بندی صنعتی، کیسه /ساعت، ماشین کیسه پرکنف فرم فیل سیلف ولو بگ، جامبو بگ

 

هر صنعتی ویژگی های خاص خود را دارد و PAYPER گزینه های خاصی را برای انطباق با هر یک از این صنایع ارائه می دهد. به عنوان مثال، شرکت پایپر PAYPER برای صنایع غذایی و صنایع شیمیایی طراحی بهداشتی ویژه و برای صنایع معدنی و صنایع ساختمان یا هر صنعتی که از مواد خوردنده و ساینده استفاده می کنند یک کیت ضد خوردگی در نظر گرفته است.

کیسه پرکن، دستگاه کیسه پرکن، کیسه درباز، کیسه سرباز، ولو بگ، فرم فیل سیل، جامبو بگ، صنایع غذایی، ساختمان، کشاورزی، پتروشیمی، شیمیایی

کیسه پرکن فرم فیل سیل  ASSAC F10

دستگاه کیسه پرکن فرم فیل سیل ASSAC F10  یک سیستم بسته بندی اتوماتیک محصول با ظرفیت چشمگیر تا 2200 کیسه/ساعت می باشد. این دستگاه FFS  برای محصولات کاربری آسان و روان همچون کود، انواع گرانول های پلاستیکی، نمک، شکر و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

کیسه پرکن، دستگاه کیسه پرکن، فرم فیل سیل، ظرفیت بالا، اتوماتیک، FFS، صنایع غذایی، پتروشیمی، صنایع معدنی، صنایع شیمیایی، کو، خوراک دام

 

کیسه پرکن فرم فیل سیل ASSAC L10

دستگاه کیسه پرکن فرم فیل سیل ASSAC L10 یک سیستم بسته بندی اتوماتیک محصول با ظرفیت متوسط تا 1500 کیسه/ساعت می باشد. این دستگاه FFS  برای محصولات کاربری آسان و روان همچون کود، انواع گرانول های پلاستیکی، نمک، شکر و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کیسه پرکن، دستگاه کیسه پر کن، سیستم کیسه پر کن فرم فیل سیل FFS صنایع معدنی، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، پتروشیمی، کود

 

کیسه پرکن فرم فیل سیل ASSAC S10/15

دستگاه کیسه پرکن فرم فیل سیل ASSAC S10/15 ورژن وزن ناخالص مدل ASSAC است که برای ظرفیت های کم تا 400 کیسه/ ساعت طراحی شده است. این دستگاهFFS  برای محصولات کاربری سخت همچون پودر و مواد شکننده مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این سیستم کیسه پرکن راهکاری عالی برای کاربردهایی است که محدودیت فضایی از لحاظ ارتفاع دارند.

کیسه پرکن اوتوماتیک فرم فیل سیل ظرفیت بالا متوسط کم صنعت غذا، معدن، کود، شیمیایی، پتروشیمی FFS

 

کیسه پرکن فرم فیل سیل  FFS

دستگاه کیسه پرکن فرم فیل سیل  FFS  یک سیستم بسته بندی صنعتی فشرده پر سرعت برای محصولات پتروشیمی می باشد. سرعت این ماشین تا 2600 کیسه/ساعت می رسد. این سیستم کیسه پرکن فرم فیل سیل می تواند با تعویض کننده رول اتوماتیک بر روی پلتفرم قابل حرکت تجهیز شود.

 

 

کیسه پرکن ولو بگ Valve Bag: کاربردهای بیشمار

ولو بگ Valve Bag یا کیسه های خود بسته شونده دارای کاربردهای بیشماری هستند. محصولات پودری یا حتی مخلوطی از پودرها و گرانول ها را می توان به راحتی با استفاده از فناوری منحصر به فرد سیال سازی PAYPER در ولو بگ کاغذی یا حتی کیسه های پلاستیکی با سیستم های هوازدایی de-aeration بسته بندی کرد.

 

کیسه پرکن، سیستم کیسه پرکن، ولو بگ، کیسه بندی مستحکم، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، پتروشیمی، کود، صنایع ساختمان

 

گرانول ها یا هر نوع محصولات با جریان آزاد را می توان با استفاده از سیستم ثقلی در کیسه های ولو بگ بسته بندی کرد. سیستم آب بندی فوق العاده اولتراسونیک، بسته بندی های مستحکم را تضمین می نماید. همچنین این سیستم محافظت کارامد از محصول در کیسه های بسته بندی را ممکن ساخته و از هرگونه نشت محصول جلوگیری می کند.

 

دستگاه کیسه پرکن، کیسه پرکن، ولو بگ valve bag صنعت غذا، صنایع شیمیایی، صنایع پتروشیمی، صنعت ساختمان، کود، خوراک دام و غذای حیوان

 

پرکن کیسه ولو بگ کامپکت All in One

ربات All-in-One یکی از راهکارهای کامپکت برای پر کردن کیسه و پالت بندی می باشد. این دستگاه از عهده انواع ولو بگ های کاغذی، PP و PE  بر می آید. این ربات به طور ویژه مناسب بسته بندی محصولات پودری و روان همچون آرد، نشاسته، شیر خشک، مخلوط های  صنعت نان، مکمل ها، مورتار، کود، مواد شیمیایی روان، PVC، پیگمنت و ... می باشد. ربات همه مراحل کار را بدین صورت انجام می دهد: کیسه خالی را بلند می کند، کیسه را در دهانه پر کن قرار می دهد، کیسه های بسته شده را روی پالت قرار می دهد.

محدوده وزنی: 5 تا 50 کیلوگرم

سرعت : تا 300 کیسه در ساعت

کیسه پرکن رباتیک، کیسه پرکن اتوماتیک، پالت بندی اتوماتیک، ربات کیسه پر کن، ربات پالت ساز، پالت بندی صنایع ساختمان، شیمیایی، پتروشیمی، معدنی

 

ویدئو زیر نحوه عملکرد دستگاه All-in-One را نشان می دهد:

 

 

کیسه پر کن با هوا PFG-10      

کیسه پر کن با هوا PFG-10  برای پر کردن کیسه و بسته بندی محصولات پودری یا گرانول های کوچک و حتی مواد مخلوط طراحی شده است. این دستگاه پرکن به خوبی برای مواد شیمیایی و پتروشیمی همچون گرانول های پلاستیک  و PVC مناسب است. مواد ساختمانی همچون مورتار، رندر، چسب و در صنایع غذایی آرد، نشاسته، ترکیبات و محصولاتی از این نوع.

این دستگاه کیسه پر کن دارای طراحی خاص بهداشتی و سهولت در تمیزسازی می باشد. معمولا چندین دستگاه های پر کن PFG-10  در خطوط تولید مورد استفاده قرار می گیرد و سرعت تا 2200 کیسه در ساعت می رسد.

محدوده وزنی: 5-50 کیلوگرم

سرعت: 300-600 کیسه در ساعت برای هر دهانه

دستگاه پرکن، پرکن با هوا، کیسه کردن و بسته بندی مواد پودری، مواد معدنی، میکرونیزه پودری، مواد ساختمانی، کیسه پر کن پرسرعت اتوماتیک

 دستگاه جاگذاری کیسه اتوماتیک PFG-10 CSV

دستگاه تمام اتوماتیک جاگذاری کیسه PFG-10 CSV با ظرفیت مخازن مختلف کیسه، انواع مخازن عمودی و افقی قابل تنظیم به صورت اتوماتیک برای سایزهای مختلف کیسه ارائه می شود.

دستگاه کیسه پرکن، کیسه پرکن تمام اتوماتیک، فرم فیل سیل، FFS، ولوبگ، ولو بگ، جاگذاری اتوماتیک کیسه

 

سیستم اولتراسونیک سیلینگ (آب بندی) برای ولو بگ PFG-10 SVT

ولوبگ ها با سیستم اولتراسونیک مهر و موم شده از آلودگی و نشت محصول جلوگیری می کند. برای سیل شدن، کیسه ها باید دارای ولو یا اسلیو باشند و با مواد مهر و موم شده با حرارت لمینیت شده باشند.

سیستم اولتراسونیک سیلینگ، آب بندی، مهرو موم، دستگاه پرکن ولو بگ برای صنایع غذایی، ساختمان، معدنی، کود، شیمیایی، پتروشیمی

 

پرکن ثقلی ولوبگ PBV-06

پرکن ثقلی وزن ناخالص با کنترل کننده الکترونیک وزنی برای ولو بگ ها، مناسب برای گرانول و محصولات روان.

محدوده وزنی: از 5 تا 50 کیلوگرم

سرعت: تا 300 کیسه در ساعت

 

کیسه پرکن، دستگاه پر کن، سیل اولتراسونیک، صنایع ساختمان، صنایع غذایی، پتروشیمی، صنایع شیمیایی، کود

 

 

کیسه پر کن کیسه های دهان باز Open Mouth Bag

کیسه دهان باز،کیسه پیش ساخته از کاغذ، PE، PP، آلومینیوم یا حتی  ترکیب PE و کاغذ هستند. فناوری کیسه های دهان باز محدوده وسیعی از اندازه کیسه ها را شامل می شود که ممکن است لازم باشد در یک خط تولید بسته بندی شوند. انواع مختلف کیسه از جنس های مختلف را می توان در یک خط استفاده نمود، به عنوان مثال یک دسته از بسته بندی ها با کیسه های کاغذی انجام پذیرد و دسته دیگر با کیسه های پلی اتیلنی. انواع مختلف کیسه ها از لحاظ شکل و فرم نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. به عنوان مثال کیسه های گاست دار، block bottom، Pinch bottom و ... .بعلاوه، این فناوری انعطاف پذیر امکان استفاده از سیستمهای مختلف هوازدایی de-aeration از داخل کیسه های محصول (وکیوم کیسه قبل از بستن و تزریق نیتروژن و غیره) را فراهم می کند. طیف گسترده از دستگاه های پرکن کیسه برای کیسه های دهان باز open mouth bag از خطوط نیمه اتوماتیک تا تمام اتوماتیک با ظرفیت 1600 کیسه در ساعت می باشد. بستن در کیسه را می توان با روشهای مختلف وابسته به جنس کیسه، که شامل آب بندی حرارتی، دوخت (با نوار یا بدون نوار) ​​یا حتی تا کردن و چسباندن بالای کیسه های چسبدار به دست آورد.

 

کیسه پرکنف دستگاه کیسه پرکن، کیسه پرکن اتوماتیک، کیسه پرکن ظرفیت بالا، بهترین کیسه پرکن دنیا، کیسه دهان باز

 

 

پرکن تمام اتوماتیک کیسه دهان باز CSA 100-105

این دستگاه کیسه پرکن تمام اتوماتیک مناسب برای کیسه های دهان باز با گاست یا بدون گاست می باشد و با هر نوع دستگاه توزین ترکیب می گردد.  این دستگاه با هر نوع سیستم بستن در کیسه سازگار است. هر نوع ماده فله خشک را با این دستگاه می توان بسته بندی نمود.

محدوده وزن: از 5 تا 50 کیلوگرم

سرعت: تا 1200 کیسه در ساعت

 

دستگاه پرکن، کیسه گذاری، بسته بندی صنعتی، کیسه دهان باز با گاست بدون گاست، open mouth bag، تمام اتوماتیک، اتوماتیک، پتروشیمی، سیمان، ساختمان، معدنی

 

کیسه پرکن اتوماتیک کیسه دهان باز CSA 90-95

این دستگاه کیسه پرکن تمام اتوماتیک مناسب برای کیسه های دهان باز با گاست یا بدون گاست می باشد. این دستگاه برای توزین خالص و ناخالص مناسب می باشد. سازگار  با انواع سیستم های بستن کیسه می باشد و انواع محصولات فله خشک را بسته بندی می نماید.

محدوده وزن: از 5 تا 50 کیلوگرم

سرعت: تا 900 کیسه در ساعت

 

پرکن کیسه دهان باز اتوماتیک، ظرفیت بالاف بهترین دستگاه پرکن برای سیمان، صنایع ساختمان، صنایع کشاورزی، صنایع معدنی، صنایع شیمیایی و پتروشیمی

 

کیسه پرکن اتوماتیک کیسه دهان باز CSA 70-75

این دستگاه کیسه پرکن تمام اتوماتیک مناسب برای کیسه های دهان باز بدون گاست و برای توزین خالص یا ناخالص می باشد. سازگار  با انواع سیستم های بستن کیسه بوده و انواع محصولات فله خشک را بسته بندی می نماید.

محدوده وزن: از 5 تا 50 کیلوگرم

سرعت: تا 600 کیسه در ساعت

دستگاه پرکن، کیسه پرکن، پرکن کیسه دهان باز، کیسه دهان باز گاست دار، تمام اتوماتیک، صنایع غذایی، صناسع شیمیاییریال پتروشیمی، سیمان، مواد معدنی

 

پرکن اتوماتیک کیسه دهان باز CSA KID BAG

دستگاه پرکن کیسه تمام اتوماتیک برای کیسه های دهان باز سایز کوچک با گاست یا بدون گاست.  این نوع سیستم ها مناسب توزین خالص و ناخالص می باشند و سازگار با انواع سیستم های آب بندی و بستن کیسه هستند. انواع محصولاتفله خشک قابل بسته بندی با این سیستم پرکن می باشند. به صورت کلی با توجه با سایز کیسه ها این دستگاه مناسب بسته بندی غذا و غذای حیوان خانگی می باشد.

محدوده وزن: از 2 تا 15 کیلوگرم

سرعت: تا 1600 کیسه در ساعت

 

پرکن کیسه دهان باز، تمام اتوماتیک، FFS، فرم فیل سیل، شیمیایی، پتروشیمی، سیمان، معدنی، خوراک دام، خوراک حیوان، صنایع غذایی

پرکن کیسه دهان باز PB-15/CAD

این دستگاه کیسه پرکن توزین ناخالص می باشد و دارای سیستم دو مارپیچ برای دوزینگ مواد غیر روان همچون مواد پودری، آرد، نشاسته، شیر خشک، ادتیو و مواد افزودنی، مواد شیمیایی و ... می باشد. برای محصولاتی که به سختی ته نشین می شوند به صورت انتخابی از سیستم هوازدایی d-aeration استفاده می شود.

محدوده وزن: از 5 تا 50 کیلوگرم

سرعت: تا 250 کیسه در ساعت

رکن کیسه، دستگاه پرکن کیسه، پرکن کیسه دهان باز، open mouth bag، سیمان، خوراک دام، مواد معدنی، مواد پتروشیمی، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی

پرکن کیسه دهان باز PB-12/CT

دستگاه کیسه پرکن وزن ناخالص مدل PB-12/CT با سیستم دوزینگ نوار نقاله برای مواد نیمه روان برای مواد پودری، پرک و یا نیمه روان مثل خوراک ترکیبی ، نمک های مرطوب، زیست توده،  مواد توده شده، کومپوست، غلات و ... .

محدوده وزن: از 5 تا 50 کیلوگرم

سرعت: تا 300 کیسه در ساعت

 

پرکن کیسه، دستگاه کیسه پرکن، کیسه پرکن کیسه دهان بار، کیسه سر باز، سیمان، صنایع معدنی، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، پتروشیمی، کشاورزی

 

پرکن کیسه دهان باز PB-12 /CG

دستگاه کیسه پرکن وزن ناخالص مدل PB-12 /CG با سیستم دوزینگ ثقلی برای محصولات روان مثل گرانول های پتروشیمی، گرانول های کود، دانه ها، نمک، شکر، غذای حیوان خانگی و ...

محدوده وزن: از 5 تا 50 کیلوگرم

سرعت: تا 300 کیسه در ساعت

دستگاه پرکن، پرکن کیسه، کیسه دهان باز، فرم فیل سیل

 

 

ویدئو زیر نحوه عملکرد پرکن کیسه های دهان باز را نشان می دهد:

 

 

کیسه پرکن جامبو بگ و اکتابین

کیسه های جامبو یا جامبو بگ ها روش ایده آل برای انقال و نگهداری مواد فله همچون مواد شیمیایی، گرانول های پتروشیمی، کودها، دانه ها، مواد ساختمانی و مواد غذایی می باشند. PAYPER طیف وسیعی از واحد های پرکن برای انواع جامبوبگ ها دارای بند های تک، دوتایی یا چهارتایی ارائه می دهد. جامبو بگ ها یا کیسه های بزرگ را بسته به نوع آپشن های انتخابی می توان با پالت یا بدون پالت آماده سازی نمود. همچنین می توان دو جامبوبگ را بر روی یکدیگر قرار داد.

 

پرکن بیگ بگ، جامبو بگ، اکتا بگ، کیسه های بزرگ برای سیمان، صنایع پتروشیمی، گرانول، پرک، کود

پرکن نیمه اتوماتیک کیسه های جامبو برای توزین ناخالص

این دستگاه پرکن وزن ناخالص برای ظرفیت های کم تا 15 جامبوبگ در ساعت بسته به نوع مشخصات محصول طراحی شده است. این دستگاه یک راهکار کامپکت برای کارخانه هایی است که محدودیت از لحاظ ارتفاع و فضای عملیاتی دارند.

 

پرکن جامبو، کیسه پرکن، دستگاه پرکن اتوماتیک جامبوبگ، اکتابگ، پرک، گرانول، مواد پتروشیمی، کودف سیمان، مواد غذایی فله، مواد کشاورزی، مواد معدنی، مصالح ساختمانی

 

پرکن تمام اتوماتیک جامبوبگ برای توزین ناخالص

این دستگاه پرکن جامبو بگ برای ظرفیت های بالاتری تا 50 جامبوبگ در ساعت بسته به نوع و مشخصات محصول طراحی شده است. طراحی ارگونومیک و کاربر پسند این دستگاه پرکن جامبوبگ، اکتابین راهکاری در خور برای نیازهای مشتریان می باشد.

 

پرکن جامبو بگ ، کیسه جامبو، اکتا بگ، تمام اتوماتیک، سیمان، مصالح ساختمان، پرک، مواد بازیافتی، کود، مواد معدنی، بسته بندی صنعتی

 

پرکن اتوماتیک جامبوبگ برای توزین خالص

این دستگاه پرکن اتوماتیک جامبوبگ برای توزین خالص محصولات فله با ظرفیت بسیار بالا تا 120 جامبوبگ در ساعت بسته به نوع و مشخصات محصول طراحی شده است.  این دستگاه پرکن همه کاره دارای طراحی مستحکم و توزین بسیار دقیق می باشد و سیستمی ماندگار حتی در محیط های ساینده و خورنده همچون کارخانه های کود سازی می باشد.

 

پرکن کیسه اتوماتیک، توزین خالص، وزن خالص، کیسه بزرگ، جامبو روی جامبو، پالت بندی جامبو، صنایع غذایی، شیمیایی، پتروشیمی، ساختمان، معدنی

ویدئو زیر پرکن کیسه های جامبو و اکتا بگ را نمایش می دهد: 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین گروه مهندسی و بازرگانی دیباج صنعت پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.