دستگاه سورتینگ نوار نقاله ای ویژه بازیافت 

سیستم های سورتینگ بازیافت با تسمه نقاله واقعا همه فن حریف هستند. آنها زباله های خانگی را به طور دقیق و کارآمد با پلاستیک، شیشه، ضایعات فلزی و زباله های الکتریکی جدا می کنند. طراحی ماژولار امکان ترکیب سنسورهای مختلف را امکان پذیر می سازد.

 

 

سیستم های سورتینگ بازیافت با تسمه نقاله برای تفکیک مواد مخلوط، قطعه قطعه و یا خرد شده مناسب هستند. Sesotec ماشین آلاتی را که به طور خاص برای یک منظور طراحی شده باشد، و همچنین سیستم های چند حسگر که قادر به پردازش انواع مختلف مواد هستند را ارائه می دهد. سیستم های سورتینگ چند حسگر سسوتک جریان مواد مخلوط را به بخش های یکنواخت تقسیم می کنند و از این طریق به بازگشت مواد بازیافت شده به چرخه تولید کمک شایانی می کنند. بسته به نوع کاربرد ، سنسورهای مختلفی برای این منظور قابل استفاده هستند: سنسورهای رنگ و شکل ، سنسورهای فلزات یا سنسورهای مادون قرمز NIR (لطفا به نسخه های و تنظیمات مختلف نیز مراجعه کنید).
اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سیستم های سورتینگ بازیافت Sesotec با نوار نقاله در اینجا در دسترس است.

 

 

 

 

 

مزایای دستگاه های سورتینگ نوار نقاله ای سسو تک با جزئیات

  • سیستم های سورتینگ ما می توانند بصورت انعطاف پذیر و عمومی استفاده شوند.
  • تشخیص و حذف ایمن آلاینده ها را تضمین می کنند.
  • به واسطه سیستم سرعت قابل تنظیم نوار نقاله، ظرفیت خروجی بالایی دارند.
  • طراحی مدولار سیستم های تفکیک Sesotec باعث می شود تا سه سنسور برای تشخیص آلاینده ها ترکیب شوند: یک سنسور برای رنگ و شکل، یک حسگر فلزات و یک سنسور مادون قرمز NIR که بین انواع مختلف مواد متمایز می شود.
  • یک نمایشگر لمسی با سیستم هدایت بصری باعث می شود که سیستم های ما به سرعت و به راحتی هدایت و تنظیم شوند.
  • نرم افزار عملیاتی هوشمند SesoDesk با فناوری Octa-Core پردازش موازی سیگنال اطلاعات بدست آمده از سنسور را با بالاترین درجه از قابلیت اطمینان امکان پذیر می کند، این کار حتی در مورد صنایع تفکیک و جداسازی چالش بر انگیز نیز در نهایت اطمینان انجام می شود.
  • قابلیت جابجایی حسگرها بدون هیچ مشکلی وجود دارد.
  • سیستم های تفکیک و جداسازی ما متناسب با محدوده برنامه های کاربردی، به دلیل طراحی خاص، برابر سایش و خوردگی مقاوم هستند  و نگهداری آنها بسیار آسان است.
  • سیستم های Sesotec دارای کارایی انرژی بالایی بوده و مصرف هوای فشرده و برق در این سیستم ها کاملا بهینه می باشد.

 

 

سایر تنظیمات سیستم برای طیف گسترده ای از کاربردها


دستگاه های سورتینگ چند سنسوره برای کاربردهای مختلف بازیافت


این سیستم جریان مواد مخلوط را به بخش های یکنواخت تفکیک می کند. مواد بازیافتی (به عنوان مثال بطری های PET، پسماندهای الکتریکی ، ضایعات فلزی و پسماندهای خانگی) با استفاده از یک نوار نقاله سریع و بصورت یکنواخت و پهن به ناحیه تشخیص دستگاه می رسد. در ناحیه تشخیص، سنسورها جریان مواد را بر اساس رنگ، شکل و نوع مواد "اسکن" می کنند. یک سنسور تشخیص فلزات انواع فلزات را تشخیص می دهد که می توان سنسور انتخابی استنلس استیل را نیز به آن افزود. سپس واحد پردازش الکترونیکی شیرهای اجکت هوا را با زمان بندی و موقعیت یابی دقیق فعال می کند که باعث می شود ناخالصی ها از جریان ماده حذف شوند.

 
دستگاه های سورتینگ نوار نقاله ای برای بازیافت شیشه

با این سیستم، قطعات شیشه ای را بر حسب رنگ جدا کرده و مواد خارجی مانند سرامیک ، سنگ و چینی (CSP) را با اطمینان کامل حذف کنید. این سیستم ها همچنین قادر به تفکیک شیشه ها بر اساس رنگ از مخلوط شیشه های رنگی و همچنین شیشه های مقاوم در برابر حرارت و  یا شیشه های سربی  می باشند.