فیلتر صنعتی

گروه مهندسی و بازرگانی دیباج صنعت پاسارگاد انواع فیلترهای صنعتی شامل بگ فیلتر یا فیلتر کیسه ای، فیلتر کارتریج، کندل فیلتر یا فیلتر شمعی، فیلتر پلیسه ای یا فیلتر چین دار، فیلتر جداسازی دو فازی، فیلتر اسپارکلر، فیلتر شنی، فیلتر برنولی، فیلتر اتوماتیک، فیلتر خود تمیز شونده و مبدل حرارتی برای صنایع مختلف همچون صنعت نفت و گاز و پالایش، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، فیلتراسیون نوشیدنی های خوراکی و ... را ارائه می دهد.

 

بگ فیلتر یا فیلتر کیسه ای - Bag Filter

فیلتر کیسه ای یا بگ فیلتر قابل ارائه توسط شرکت دیباج صنعت پاسارگاد دارای راندمان بالا در تصفیه ناخالصی ها و حذف ذرات از سیالات مختلف می باشند. در شدت جریان های بالا و توربولانت، این فیلتر ها دارای ظرفیت نگهداری غبار بسیار بالایی هستند. این نوع فیلترها قابلیت فیلتراسیون حجم زیادی از سیالات با ویسکوزیته بالا را دارد. سیستم های بگ فیلتر شامل هوزینگ، کیسه های فیلتر، قفس نگهدارنده داخلی برای کیسه ها ساخته شده است. نگهدارنده داخلی باعث می شود که فیلتر در اختلاف فشارهای بالا آسیب نبیند. کار با این سیستم های فیلتر کیسه ای آسان است و هزینه نگهداری آن کم می باشد.

اندازه قابل ارائه: ½ تا 24 اینچ

میکرون ریتینگ (Micron Rating): 1 تا 500 میکرون

جنس: M.S., MSRL, SS304, SS316, Duplex 2205, FRP

کلاس فشاری: 150# و 300#

 

بگ فیلتر، فیلتر کیسه ای، Bag Filter، فیلتر، فیلتر گاز، فیلتر نفت، فیلتر پالایشگاهی، فیلتر پتروشیمی، فیلتر صنایع غذایی

 

 

فیلتر کارتریج  - Cartridge Filter

فیلتر کارتریج های قابل ارائه توسط شرکت دیباج صنعت پاسارگاد می توانند بهترین انتخاب برای کاربردهای با دبی متنوع که به درجه احتباس ذرات کوچکتر از میکرون نیاز دارند، باشد. از جمله مواد غذایی و نوشیدنی، مواد شیمیایی، رنگ و فیلتراسیون اسیدها و قلیاها  بهترین انتخاب باشند. فیلتر کارتریج همچنین می تواند یک انتخاب موثر برای کاربردهای دارویی و فوق العاده خالص آب باشد.

 اندازه قابل ارائه: ½ تا 24 اینچ

میکرون ریتینگ (Micron Rating): 1 تا 500 میکرون

جنس: M.S., MSRL, SS304, SS316, Duplex 2205, FRP

کلاس فشاری: 150# و 300#

 

کارتریج فیلتر، فیلتر کارتریج، cartridge filter، فیلتر برنولی، فیلتر گاز، فیلتر مایعات، فیلتر سیالات، فیلتر اتوماتیک، فیلتر خود تمیزشونده

 

کندل فیلتر یا فیلتر شمعی Candle Filter

کندل فیلتر یا فیلتر شمعی قابل ارائه توسط شرکت دیباج صنعت از لوله هایی با قطر یکسان ساخته شده اند. کندل با فیلتر هوزینگ پلی پروپیلن، پلی استر و پلی آمید پوشش داده شده اند. تعداد کندل ها به فضای فیلتراسیون بستگی دارد. فیلتراسیون تحت فشار انجام می شود. برای عملکرد پیوسته باید دو فیلتر نصب شود. این  نوع فیلتر معمولاً در صنایع نفت، گاز و مواد شیمیایی استفاده می شود.

جنس:  SS 304 ,SS ، SS 316

اندازه مش: 2 تا 500 میکرون

اندازه قابل ارائه: 2 تا 26 اینچ

 

کندل فیلتر، فیلتر شمعی، candle filter، فیلتر المنت، فیلتر نفت، فیلتر گاز، فیلتر پالایشگاهی، فیلتر تصفیه، فیلتر آب، فیلتر آب یونیزه

 

فیلتر پلیسه ای یا فیلتر چین دار، فیلتر پلیتد Pleated Filter

فیلتر های پلیسه ای  قابل ارائه توسط شرکت دیباج صنعت پاسارگاد بسیار با کیفیت می باشند و دارای ظرفیت نگهداری گرد و غبار بالا هستند. این فیلتر ها single open-ended هستند و مسیر جریان آنها از داخل به خارج می باشد. فیلتر هوزینگ های قابل ارائه به صورت Single Pleated و multiple Pleated می باشند. این هوزینگ ها با انواع فیلتر های پلیسه ای در دسترس همچون کاغذی ، SS ، PP  و کمپوزیت الیاف شیشه و غیره سازگار است.

اندازه قابل ارائه: ½ تا 60 اینچ

میکرون ریتینگ (Micron Rating): 1 تا 500 میکرون

جنس: M.S., MSRL, SS304, SS316, Duplex 2205, FRP

کلاس فشاری: 150# و 300#

 

فیلتر پلیسه ای، فیلتر چین دار pleated filter، بگ فیلتر، فیلتر نفت، فیلتر گاز، فیلتر پتروشیمی، فیلتر پالایشگاهی، فیلتر سیالات، فیلتر مایعات، فیلتر آب خام، فیلتر برنولی، فیلتر اتوماتیک، فیلتر خود تمیز شونده

 

فیلتر جداسازی دو فازی یا Coalescer Filter

فیلتر های دوفازی قابل ارائه توسط شرکت دیباج صنعت پاسارگاد برای جداسازی دوفاز استفاده می شود. به عنوان مثال، حذف و جداسازی ذرات آئروسل و قطرات آب از گاز. با عبور هوا از ماتریس الیاف، قطرات ریز مایع به هم چسبیده و با تشکیل قطرات بزرگتر ته نشین شده و از جریان مواد توسط درین خارج می شود.

فیلتر جداسازی دو فازی با استفاده از سه مکانیزم مختلف ناخالصی ها را از بین می برد: مکانیسم دیفیوژن یا انتشار که به طور معمول برای ذرات 0.1 میکرون و کوچکتر اعمال می شود. لایه جذب داخلی یک لایه تجمیع کننده با کارایی بالا و لایه خارجی یک لایه برای ذرات درشت تر می باشد.

 اندازه قابل ارائه: ½ تا 26 اینچ

اندازه مش: 2 تا 500 میکرون

جنس: CS, CI, MS, SS304, SS316 در صورت نیاز با آلیاژهای دیگر

 

فیلتر جداسازی دوفازی، colescer filter

فیلتر اسپارکلر - Sparkler Filter

فیلترهای اسپارکلر، نسل جدید فیلتراسیون از طریق بهینه سازی سطح اشغال فضا، سهولت کار و مهندسی قوی می باشند. برای این نوع فیلترها  قطرهای مختلف اسمی 8 ، 14 ، 18 ، 24 ، 33 اینچ با مساحت 0.1 تا 10 متر مربع در دسترس هستند.

در این حالت مایعات از طریق کانال مرکزی کارتریج از پایین بدنه پمپ می شود. ذرات معلق در محیط فیلتر گرفته شده و روی صفحه فیلتر حبس می شوند. مواد تصفیه شده از سوراخ های محیطی صفحه به بیرون مخزن هدایت شده و از دهانه خروجی پایین خارج می شود. دیواره مخزن فیلتر با مایع فیلتر نشده در تماس نیست و از این رو تمیز باقی می ماند. این سیستم به طور ایده آل برای فیلتراسیون شربت، مایع، مواد شیمیایی و نوشیدنی های روغنی مناسب است.

جنس: SS316، SS316L، Hastelloy، Halar، PP، ETFE، PVDF و PFA برای مایعات با خورندگی بالا

حداکثر فشار عملیاتی: 7 kg/cm2

حداکثر دمای عملیاتی: 150°C

الاستومر: Silicon/PTFE/EPDM/Viton

کندل فیلتر FRP – FRP Candle Filter

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد طیف گسترده ای از هوزینگ فیلترهای چند کارتریج FRP را با نصب آسان را ارائه می دهد محصولات ما در گریدهای مختلف فنی موجود است.

 

فیلتر، فیلتر اسپارکلر، sparkler filter، فیلتر صنعتی، فیلتر تصفیه، استرینر، فیلتر با مگنت، فیلتر گاز، فیلتر مایعات، فیلتر آب، فیلتر گاز خشک، فیلتر پالایش، فیلتر نفت، فیلتر پتروشیمی

 

مبدل حرارتی Heat Exchanger

مبدل حرارتی دستگاهی است که برای تبادل گرما بین دو یا چند سیال استفاده می شود و می تواند در هر دو فرآیند خنک سازی و گرمایش مورد استفاده قرار گیرد. مبدل های حرارتی کاربرد گسترده ای در نیروگاه، تبرید، تهویه مطبوع، صنعت نفت و فرآوری گاز طبیعی دارند.

این مبدل ها  از نوع پوسته و لوله  Shell & Tubeمی باشند  و لوله ها حاوی سیالی می باشند که باید گرم یا سرد شوند. مایع دوم بر روی لوله هایی که در حال گرم شدن یا خنک شدن هستند عبور می کند تا بتواند گرمای مورد نیاز را تأمین کند یا گرمای مورد نیاز را جذب کند. مجموعه ای از لوله ها، tube bundle نامیده می شود و می تواند از انواع مختلفی از لوله ها ساخته شود: ساده، لوله های فین دار و غیره. مبدل حرارتی پوسته و لوله معمولا برای کاربرد های فشار بالا ( فشار بالاتر از 30 بار و دمای بالا تر از °C260) مورد استفاده قرار می گیرند. دلیل این امر این است که مبدل های حرارتی پوسته و لوله به دلیل شکل آنها مقاوم هستند.

 

مبدل حرارتی heat exchanger، فیلتر، فیلتر صنعتی، فیلتر گاز، فیلتر نفت، فیلتر پالایش، فیلتر آب خام، فیلتر آب دریا، فیلتر مایعات

فیلتر شنی Sand Filter

فیلتر شنی یا صافی شنی قابل ارائه توسط شرکت دیباج صنعت پاسارگاد، برای حذف مواد جامد معلق و ناخالصی های ناشناخته مانند ذرات گرد و غبار و فلزات سنگین و غیره بسیار توصیه می شوند. فیلتر شنی یک راه حل ایده آل برای سیستم با رسوب ، لجن، شن و گل آلودی بالا است. طراحی های منحصر به فرد قابل ارائه توسط شرکت دیباج صنعت پاسارگاد، حداکثر استفاده از سطح، افت فشار کمتر در بستر فشار و حذف موثر ناخالصی ها را تضمین می کند.

 

فیلتر شنی sand filter فیلتر صنعتی، فیلتر تصفیه، فیلتر آب، فیلتر گاز، فیلتر مایعات، فیلتر سیالات، فیلتر نفت، فیلتر گاز، فیلتر پتروشیمی، فیلتر پالایشگاهی

مدیای فیلتراسیون 

سینترد فیلتر کارتریج های استنلس استیل فیلتر های DOE  / Code-7

سینترد فیلتر کارتریج های استنلس استیل قابل ارائه توسط ظرکت دیباج صنعت پاسارگاد برای فیلتراسیون هوا یا مایع در محیطی با دمای عملیات بالا و دارای خورندگی مورد استفاده قرار می گیرد. سینترد استنلس استیل کارتریج ها توسط پرس سرد ایزوکراتیک تولید می شوند که تخلخل زیادی به مواد می بخشد و همچنین سبب پایداری آن می شود. این نوع فیلترها به راحتی تمیز شده و یا back wash می شوند و از این رو طول عمر بالایی دارند. سینترد فیلتر ها  Sintered filters قابلیت مقاومت در برابر اختلاف فشار بالا در طول فیلتر ها را دارند.

 

فیلتر، بگ فیلتر، فیلتر کیسه ای، فیلتراسیون مدیا، مدیای فیلتراسیون، سینترد فیلتر، فیلتر کارتریج، فیلتر المنت، فیلتر آب دریا، فیلتر آب شور، فیلتر گاز، فیلتر نفت، فیلتر پالایشگاهی، فیلتر پتروشیمی

 

بگ فیلتر نایلون /PP   ( پلی پروپیلن)

بگ فیلتر های پلی پروپیلن PP یا کیسه های فیلتری پلی پروپیلنی (غبارگیرکیسه ای) قابل ارائه توسط شرکت دیباج صنعت پاسارگاد دارای سطحی لعاب داده شده با هدف جلوگیری از ورود آلودگی به محیط تمیز و فیلتر شده فرآیندی می باشند. بگ فیلتر های PP دارای فیلتراسیون عمیق و ظرفیت نگهداری جامد نیز می باشد. این نوع فیلتر ها با هر دو حلقه آب بندی فلزی و پلاستیکی در دسترس هستند. بگ فیلتر های PP یا فیلترهای کیسه ای پلی پروپیلن در اندازه های مختلف و رده بندی میکرون  micron rating مختلف موجود هستند.

 

بگ فیلتر نایلون، بگ فیلتر pp، بگ فیلتر پلی پروپیلن، فیلتر گاز خشکف فیلتر پتروشیمی، فیلتر پالایشگاهی، فیلتر نفت، فیلتر صنعتی، فیلتر آب شور

 

داست کالکتور بگ، کیسه های غبار گیر صنعتی

داست کالکتور بگ ها یا کیسه های غبارگیر صنعتی قابل ارائه توسط شرکت دیباج صنعت پاسارگاد، قلب یک دستگاه غبارگیر صنعتی هستند. داست کالکتور ها، ذرات گرد و غبار را در هوای ورودی حبس کرده و پس از آن به هوای تصفیه شده اجازه عبور می دهند.

داست کالکتور بگ های قابل ارائه، فرآیندی ایمن در دستگاه غبار گیر صنعتی را به شما ارائه می دهند. این فیلترینگ مدیاها در اندازه و سایز و اشکال مختلف قابل ارائه می باشند. داست کالکتور بگ ها در ورژن های مختلف فوقانی و تحتانی با درزهای دوخته شده و جوش داده شده موجود می باشند. محدوده محصولات شامل موارد زیر می باشد:

  • Filter bag
  • Filter pocket
  • Pleated filter element
  • Filter cloth
  • Cartridge filter

 

داست کالکتور بگ، کیسه غبار گیر صنعتی، فیلتر کارتریج، فیلتر ، فیلتراسیون مدیا، فیلتر صنعتی، فیلتر تصفیه، فیلتر گاز خشک، فیلتر آب شور، فیلتر پالایشگاهی، فیلتر صنعت نفت

 

محفظه فیلتر / قفسه فیلتر صنعتی

محفظه فیلتر و یا قفسه فیلتر صنعتی با استفاده از دستگاه های جوشکاری اتوماتیک تولید می شوند. محفظه فیلتر دارای پوشش سطح شفاف در برابر خوردگی است. دارای واشر فلزی سخت و بدون نشت و واشر لاستیکی بر روی دیافراگم هستند. برای حرکت سریعتر و قابل اطمینان، دارای یک قسمت فوقانی مغناطیسی روی دیافراگم است.  

محفظه فیلتر صنعتی، فیلتر صنعتی، فیلتر کارتریج، سینترد فیلتر، فیلتر المنت، فیلتر صنعتی، فیلتر پالایشگاهی، فیلتر گاز خشک، فیلتر آب شور

 

کاغذ صافی میکرو فایبر گلاس

فیلترهای میکروفایبر گلاس قابل ارائه توسط شرکت دیباج صنعت پاسارگاد از شیشه بوروسیلیکات تولید می شوند. کیفیت میکروفایبر گلاس های قابل ارائه به این دلیل بسیار بالاست که از 100% شیشه بوروسیلیکات خالص در ساخت آن استفاده می شود.

کاغذهای صافی میکروفایبر گلاس در کاربرد های وسیعی همچون آنالیز فاضلاب، آزمایش خاک ، پایش آلودگی هوا و غیره دارد. همچنین از این فیلتر ها در فیلتراسیون مایعات و گازهای گرم استفاده می شود زیرا کاغذ صافی میکروفایبر گلاس دارای مقاومت شیمیایی و حرارتی تا 500 درجه سانتیگراد با ماندگاری طولانی است.

کاغذ صافی میکرو فایبر گلاس، فیلتر، فیلتر مدیا، فیلتراسیون، فیلتر کاتریج، فیلتر المنت، فیلتر صنعتی، فیلتر نفت، فیلتر گاز، فیلتر پالایشگاهی، فیلتر پتروشیمی

 

فیلتر PTFE چین دار

فیلترهای PTFE قابل ارائه توسط شرکت دیباج صنعت پاسارگاد به شدت در برابر اسید ها، بازها و حلال ها مقاوم هستند. این فیلتر ها دارای مقاومت در برابر دما تا 260 درجه سانتیگراد می باشد. فیلترهای PTFE انتخاب همه کاره برای نمونه برداری است. ویژگی های منحصر به فرد این ماده، آن را برای تجزیه و تحلیل جرمی، تجزیه تحلیل شیمیایی و یا آنالیز میکروسکوپی ذرات نمونه مناسب می نماید.

از فیلترهای PTFE برای نمونه برداری آئروسل، تخلیه هوا و فیلتراسیون گاز استفاده می شود. توجه داشته باشید که فشار برگشتی به فیلترهای PTFE می تواند در یک قسمت متغیر باشد.

 

فیلتر PTFE، فیلتر چین دار، فیلتر پلیسه دار، فیلتر چین دار، فیلتر صنعتی، فیلتر المنت، فیلتر پالایشگاهی، فیلتر پتروشیمی، فیلتر گاز خشک، فیلتر سیالات، فیلتر تصفیه، فیلتر مگنتیک

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید انواع فیلتر های صنعتی، فیلتر های پتروشیمی، فیلترهای پالایشگاهی، فیلترهای صنعت نفت، فیلتر گاز خشک، فیلتر انواع سیالات، فیلترهای صنایع غذایی، فیلتر آب شور و .... با شرکت دیباج صنعت پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.