دستگاه های سورتینگ ثقلی (chute) ویژه بازیافت

آیا پلاستیک یا شیشه را بازیافت می کنید؟ آیا به دنبال یک روش اقتصادی برای تفکیک این مواد هستید؟ سیستم های تفکیک ویژه بازیافت ما با ناودانی شیبدار و به طور ثقلی مواد مخلوط شده را  جدا کرده و ناخالصی ها را با دقت بالا حذف می نماید.

دستگاه های سورتینگ ثقلی و ویژه بازیافت Sesotec، مناسب برای حذف آلاینده ها و ناخالصی ها از موادی است که قبلاً آسیاب شده است. این سیستم های تفکیک، پرک ها و مواد آسیابی پلاستیکی و همچنین قطعات شیشه ای را تفکیک می کنند.

سسوتک ماشین آلات تفکیک ویژه بازیافت برای یک هدف خاص و یا چند منظوره برای انجام چند فرایند تفکیک به طور همزمان را طراحی و ارائه می نماید.

 

 

 

 

 

در طی فرایند سورتینگ، جریان مواد بر روی دریچه ورودی تفکیک از طریق ارتعاش بوسیله نوار نقاله هدایت می شود. یک یا چند سنسور جریان مواد را قبل از رسیدن به مرحله بعد "اسکن" می کنند . بسته به نوع کاربرد، سنسورها شامل دوربین های CCD با وضوح بالا، سنسورهای مادون قرمز NIR و شناساگر فلزات از نوع القایی هستند. واحد پردازش الکترونیک، داده های ضبط شده را بر اساس عواملی مانند رنگ، شکل و مواد آنالیز می کند و سیگنال را به واحد شلیک هوا می فرستد ، که باعث می شود آلاینده ها و ناخالصی ها از جریان مواد در حال ریزش به سمت پایین در میلی ثانیه با شلیک جریان هوا خارج شود. اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی سیستم های بازیافت ثقلی و ناودانی شیبدار Sesotec  در اینجا در دسترس است.

 

 

مزایای دستگاه های سورتینگ chute  با جزئیات:

  • ورودی بهینه شده با سطح گسترده، مواد را به طور مساوی توزیع کرده و میزان عبور حداکثری مواد را تضمین می کند.
  • طراحی مدولار سیستم های سورتینگ Sesotec باعث می شود تا سه سنسور برای تشخیص آلاینده ها ترکیب شوند: یک سنسور برای تشخیص رنگ و شکل، سنسور تشخیص کلیه فلزات و یک سنسور مادون قرمز نزدیک NIR که وظیفه تشخیص و تمایز نوع مواد را دارد. سیستم های ما  توسط نمایشگر لمسی با راهبری بصری intuity  راهبری و تنظیم می شوند.
  • نرم افزار کاربردی هوشمند SesoDesk با فناوری Octa-Core پردازش سیگنال اطلاعات دریافتی از سنسور را بصورت پارالل امکان پذیر می کند در حالی که بالاترین درجه انعطاف پذیری را تضمین می کند، حتی در مورد صنایع بازیافت چالش برانگیز.
  • قابلیت جابجایی حسگرها بدون هیچ مشکلی وجود دارد.
  • سیستم های سورتینگ ما متناسب با محدوده برنامه های کاربردی، بدلیل طراحی ویژه  آنها در برابر سایش مقاوم بوده  و نگهداری آنها بسیار آسان است.
  •  سیستم های Sesotec در مصرف هوای فشرده برق و سایر مصارف انرژی بصورت کاملا بهره ور و بهینه طراحی شده است.

 

سایر تنظیمات سیستم برای طیف گسترده ای از کاربردها

دستگاه ها و سیستم های سورتینگ چند سنسوره برای بازیافت پلاستیک

به طور خاص برای سورت کردن پرک های پلاستیک هایی مثل PET ، HDPE و یا پرک های در جنس های مختلف مختلط مناسب هستند. به واسطه طراحی ماژولار ، می توان چندین حسگر را با هم ترکیب کرد که این امر سبب تفکیک دقیق و با قابلیت اطمینان اجزای رنگی، فلزات و سایر پلاستیک ها بطور جداگانه می گردد.

دستگاه سورتکس برای بازیافت شیشه


این سیستم برای جدا کردن قطعات شیشه ای با رنگ و از بین بردن مواد مزاحم مانند سرامیک، سنگ و چینی (CSP) مناسب است. این سیستم ها در درجه اول برای بهبود کیفیت قطعات شیشه در هنگام بازیافت و جداسازی شیشه های بطری از شیشه های تخت استفاده می شوند. با کمک واحد سورتینگ رنگ نیز می توان  قطعات تک رنگ شیشه ای با کیفیت بالا را از مخلوط  قطعات شیشه تفکیک کرد. شیشه های مقاوم در برابر حرارت و / یا شیشه های سربی نیز با این روش بطور کامل جداسازی می شوند.