چرا چندین دهه است که شرکت Brückner از متال دتکتور های Sesotec  استفاده می نماید؟

چرا چندین دهه است که شرکت Brückner از متال دتکتور های Sesotec استفاده می نماید؟

چرا چندین دهه است که شرکت Brückner از متال دتکتور های Sesotec استفاده می نماید؟

شرکت Brückner Maschinenbau GmbH & Co به عنوان یکی از تأمین کنندگان اصلی خطوط تولید فیلم های Biaxial Oriented  و Flat Film در دنیا می باشد. این شرکت در سال 1960 در Siegsdorf آلمان تاسیس شد. خطوط این شرکت طیف گسترده ای از انواع فیلم های بسته بندی با کیفیت بالا و در کاربرد های فنی ارائه می کند.

امروزه بیش از 600 خط تولید این شرکت در دنیا فعال می باشد و شامل شرکت های بین المللی بزرگ می باشد. برای چندین دهه است که شرکت Brückner، از متال دتکتور ها و متال سپراتور های شرکتSesotec  برای بازرسی، تشخیص، حذف و خالص سازی مواد اولیه ( گرانول، فیلم های خرد شده، مواد بازیافت شده) استفاده می نماید.

 

متال دتکتور، متال دتکتور ثقلی، متال دتکتور نوار نقاله، متال دتکتور تونلی، متال دتکتور صنعت پلاستیک، متال دتکتور صنعت پتروشیمی

 

کاربرد متال دتکتور : بازیافت در محل

در تولید فیلم ها، لبه هایی که به دلیل روش تولید تا حدودی ضخیم تر هستند، بریده می شوند و نوارهای طولانی ایجاد می شود که در محل تولید بازیافت می شوند. برای این منظور نوارهای فیلم در دستگاه آسیاب، آسیاب می شوند و مواد بازیافت شده دوباره به چرخه تولید باز می گردند و به مواد اولیه اضافه می شوند. از آنجایی که در حین خرد کردن و بازیافت لبه های فیلم، احتمال بسیار زیادی برای ورود ناخالصی های فلزی به مواد وجود دارد در مسیر عبور این مواد از متال دتکتور و یا متال سپراتور برای شناسایی و حذف انواع فلزات آهنی، غیر آهنی و استنلس استیل استفاده می شود. از این از طریق اکسترودرها و خطوط اکستروژن فیلم به طور قابل اعتماد در برابر صدمات ناشی از ذرات فلزی محافظت می شوند.

این شرکت از متال دتکتور های نوع RAPID DUAL شرکت Sesotec در موقعیت های مرکزی استفاده می کند. طراحی این نوع متال دتکتور ها و متال سپراتور ها مختص بازرسی از مواد فله ای که دارای جریان آزاد نیستند، مانند فیلم های خرد شده و جریان مواد با حجم زیاد در لوله های انتقال سقوط آزاد می باشند. متال دتکتور ها تمام ناخالصی های فلزی مغناطیسی و غیر مغناطیسی (فولاد، فولاد ضد زنگ، آلومینیوم و ...) را تشخیص می دهد. لازم به ذکر است که حتی اگر آلاینده های فلزی در داخل محصول محصور شده باشد، قابل تشخیص هستند. جداسازی ناخالصی های فلزی در این دستگاه از طریق "سیستم فلپ سریع" می باشد.

 

متال دتکتور، متال دتکتور ثقلی، بهترین نوع متال دتکتور، متال دتکتور آلمانی، متال دتکتور سسوتک

 

این سیستم eject باعث مینیمم شدن دور ریز مواد می شود. با استفاده از اتصالات لوله ای استانداردJacob ، متال دتکتور را می توان به راحتی، با حداقل تلاش و در کمترین زمان در لوله های موجود نصب کرد. اجزای مورد تماس با محصول از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند.

آقای ریتبرگ، مدیر بخش پلاستیک شرکت Sesotec توضیح می دهد: "در زمینه جداسازی فلزات، بروکنر و سسوتک برای چندین دهه  همکاری داشته اند. علت راضی بودن بروکنر از محصولات شرکت Sesotec، تکنولوژی پیشرفته و کیفیت بالای محصولات هستند. سیستم های متال دتکتور Sesotec دارای عملکرد قابل اطمینان و با تکرارپذیری بالا هستند. دوره بازگشت سرمایه برای این دستگاه ها بسیار سریع و کوتاه است زیرا دستگاه های متال دتکتور شرکت Sesotec از خرابی، متوقف شدن خط تولید و  تعمیرات گران قیمت تجهیزات جلوگیری می کند و زمان کارکرد بهینه دستگاه و کیفیت محصول را تضمین می کنند."

 

 

مزایای استفاده از متال دتکتور و متال سپراتور در خط تولید

ناخالصی های فلزی  مغناطیسی و غیر مغناطیسی را تشخیص داده و جدا می کند، حتی اگر ناخالصی در محصول محصور باشد.

خرابی ماشین آلات گران قیمت را کاهش داده و توقف تولید را به حداقل می رساند

کیفیت محصول را تضمین می کند

از شکایت مشتری جلوگیری می کند

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع متال دتکتور های مورد استفاده در صنعت پلاستیک، صنعت مستربچ، کامپاند و پتروشیمی، صنعت لاستیک، صنعت مواد معدنی و سیمان، صنایع غذایی، صنعت چوب، صنایع سلولزی و .... با متخصصین فنی شرکت دیباج صنعت پاسارگاد در تماس باشید.