نسل جدید متال دتکتور صنایع غذایی با بهره گیری از هوش مصنوعی

نسل جدید متال دتکتور صنایع غذایی با بهره گیری از هوش مصنوعی

 

نسل جدید متال دتکتور صنایع غذایی با بهره گیری از هوش مصنوعی

متال دتکتور در صنایع غذایی راه حلی مطمئن برای تولید کنندگان صنعت غذا برای جلوگیری از ورود انواع آلاینده های فلزی به محصول می باشد. صنعت تولید و فرآوری مواد غذایی با مسئولیت بزرگی در جامعه روبروست. همزمان با رشد جمعیت، صنایع غذایی بایستی نیاز طیف گسترده ای را تأمین نماید، زنجیره تأمین مواد غذایی به طور فزاینده ای پیچیده می شود، ذائقه مصرف کننده به طور روزافزون تغییر یافته و خاص می شود و استانداردهای ایمنی و کیفیت مواد غذایی هر روز بالاتر می روند.

 

متال دتکتور صنایع غذایی نوار نقاله برای شیر و بستنی و لبنیات، مواد غذایی، ترشی، انواع گوشت و سوسیس و کالباس و قهوه و نان و کیکی وکلوچه

 

الزامات چالش برانگیز صنایع غذایی

آینده امنیت جهانی غذا به افزایش تولید صنایع غذایی و بهره وری از یک طرف و کاهش زباله های غذایی از سوی دیگر بستگی دارد. شرکتSesotec  همیار صنعت مواد غذایی، نزدیک به 50 سال است که فناوری های هوشمندانه ای را ارائه می دهد و از این طریق به تولیدکنندگان صنایع غذایی این امکان را می دهد تا الزامات سختگیرانه مواد غذایی را به روشی سازنده و با صرفه اقتصادی رعایت کنند.

 

ایمنی مواد غذایی با دستگاه متال دتکتور نوار نقاله صنایع غذایی برای مواد غذایی

راه حل های نوآورانه در متال دتکتور صنایع غذایی نسل جدید

THiNK® ، آخرین نوآوری از Sesotec ، نرم افزار هوش مصنوعی برای تجهیزات تشخیص فلز در دستگاه متال دتکتور است. دستگاه متال دتکتور صنایع غذایی با نرم افزار هوش مصنوعی جدید با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین به صورت قدرتمندتری  قادر به ارزیابی مستقل و نتیجه گیری از مجموعه داده های بزرگ است.

 

دستگاه متال دتکتور صنایع غذایی نوارنقاله با هوش مصنوعی

 

در حالی که تشخیص ناخالصی فلزی در صنایع غذایی توسط متال دتکتور پیشرفت های چشمگیر فناوری داشته است، برخی از چالشهای عملی همچنان ادامه دارد. به عنوان مثال، برخی محصولات غذایی دارای درجه بالایی از "اثر محصول" هستند و می توانند به میزان زیادی منجر به رد محصول کاذب شوند. منظور از اثر محصول در صنایع غذایی، رسانایی ذاتی مواد غذایی است که بر عملکرد هر نوع دستگاه متال دتکتوری تاثیر منفی می گذارد و به عنوان یک تولید کننده مواد غذایی در هنگام خرید دستگاه متال دتکتور باید به این نکته توجه فرمایید. فناوری هوش مصنوعی شرکت Sesotec راه حلی مطمئن برای حل این مشکل فراهم می کند. در مقایسه با دستگاه های متال دتکتور صنعتی (فلزیاب صنعتی) متداول در بازار جهانی، THiNK® آلاینده های فیزیکی را با دقت بیشتر تشخیص می دهد و به طور قابل توجهی باعث کاهش تعداد دفعات رد کاذب محصول می شود. منظور از رد کاذب محصول این است که محصول دارای ناخالصی فلزی نیست اما هدایت ذاتی مواد غذایی باعث ایجاد سیگنال در دستگاه متال دتکتور شده و محصول را به صورت نادرست از خط تولید خارج می سازد.

 

 

این نرم افزار خلاقانه در دستگاه متال دتکتور صنایع غذایی شرکت Sesotec، برای کارخانه هایی بیشتر ضروری است که محصولاتشان دارای "اثر محصول" هستند. مواد غذایی همچون گوشت، مرغ، ماهی، لبنیات، شیر، بستنی، غذاهای آماده و نیمه آماده، ترشی و ... از طریق هوش مصنوعی این دستگاه متال دتکتور، به صورت قابل اطمینانی مورد بازرسی قرار می گیرند و از رد محصول کاذب جلوگیری به عمل می آید. در مقایسه با الگوریتم های ارزیابی دستگاه های متال دتکتور معمولی، این فناوری هوشمند به طور ویژه برای محصولاتی که دارای بسته بندی متالایز هستند نیز مفید است. علاوه بر این، این نرم افزار در مدل های قبلی متال دتکتور های Sesotec به راحتی قابل ارتقا است تا بتواند با هوش مصنوعی کار کند.

 

مزایای استفاده از دستگاه متال دتکتور صنعت غذا با استفاده از هوش مصنوعی

 

کسب استاندارد های ایمنی مواد غذایی

تشخیص فلز با دستگاه های متال دتکتور صنایع غذایی مجهز به نرم افزار THiNK® سبب شده تا تولیدکنندگان مواد غذایی به راحتی سخت ترین استاندارد های بین المللی مواد غذایی را کسب نمایند.  همچنین این نرم افزار سبب شده تا با کاهش رد محصول نادرست، به طور چشمگیری پسماند های غذایی صنعتی کاهش یابد. این نرم افزار سبب افزایش چشمگیر بهره وری تولید و حفاظت از منابع غذایی و محیط زیست شده و به عبارتی در راستای توسعه پایدار می باشد.

 

کسب استاندارد ایمنی مواد غذایی HACCP با استفاده از متال دتکتور صنعت غذا و صنایع غذایی شرکت دیباج صنعت پاسارگاد

به عنوان یک تغییر دهنده بازی در صنعت غذا عمل کنید

نرم افزار THiNK® با هوش مصنوعی ابزاری برای تولیدکنندگان و پردازش کنندگان مواد غذایی است که پیشتازانه در آینده صنعت غذا سیر می کنند. متال دتکتور شرکت Sesotec به تولیدکنندگان صنعت مواد غذایی کمک می کند تا محصولات غذایی خود را ایمن تر، فرآیند های تولید را آسان تر و تولید مواد غذایی را سودآورتر نمایند.

 

چالش های صنایع غذایی را به آسانی پشت سر بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه متال دتکتور های صنایع غذایی با متخصصین شرکت دیباج صنعت پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.