متال دتکتور: تجربه بی نظیر مشتری تولید کننده سوسیس، کالباس و فرآورده های پروتئینی از تشخیص فلزات

متال دتکتور: تجربه بی نظیر مشتری تولید کننده سوسیس، کالباس و فرآورده های پروتئینی از تشخیص فلزات

متال دتکتور: تجربه بی نظیر مشتری تولید کننده سوسیس، کالباس و فرآورده های پروتئینی از تشخیص فلزات

در این مقاله به بررسی تجربه شرکت اتریشی LOIDL، در استفاده از متال دتکتور های Sesotec می پردازیم. شرکت LOIDL در دهه 1960 میلادی در شهر سنت استفان اتریش تاسیس شد و رشد سریع این شرکت را به کیفیت بالای محصولات آنها نسبت می دهند. این شرکت تولید کننده فراورده های پروتئینی، سوسیس و کالباس می باشد. متال دتکتور با هدف تشخیص و جداسازی انواع فلزهای آهنی، غیر آهنی و استنلس استیل در صنایع غذایی و دیگر صنایع کاربرد دارد.

 

متال دتکتور، متال دتکتور صنایع غذایی، فلزیاب، فلزیاب صنعتی، متال دتکتور نوار نقاله، متال دتکتور سیمان، متال دتکتور لاستیک، متال دتکتور چوب

مشکل: بقایای گیره های آلومینیومی در کالباس

بعد از خرد کردن گوشت و مخلوط کردن کامل همه مواد، کالباس ها در یک پوشش پر شده و از دو طرف با گیره آلومینیومی بسته می شوند. برخی از محصولات سوسیس و کالباس  Loidl به صورت برش شده بسته بندی می شوند. این امر مستلزم برداشتن بدنه و گیره های آلومینیومی با دست است.

در برخی موارد، باقی مانده گیره های آلومینیومی در کالباس ها باقی می ماند. راهکار هایی که در گذشته شرکت Loidl برای تشخیص ناخالصی های فلزی در نظر گرفته بود موثر واقع نشده بود. بنابراین شرکت Loidl به شرکت Sesotec آلمان رجوع کرد تا بهترین روند تشخیص و جداسازی اتوماتیک را از طریق متال دتکتور های شرکت Sesotec آلمان تهیه نماید.

با توجه به حساسیت صنعت غذا، شرکتSesotec  از متال دتکتور خود با استفاده از هوش مصنوعی برای این پروژه استفاده نمود. این نوع متال دتکتور ها با استفاده از سیستم عامل THiNK  بهترین راهکار جداسازی ناخالصی فلزی را ارائه می کند.

 

متال دتکتور، متال دتکتور صنایع غذایی، متال دتکتور تونلی، بهترین متال دتکتور، تشخیص متال دتکتور، متال دتکتور سوسیس و کالباس، متال دتکتور sesotec، متال دتکتور اروپایی

 

راه حل: مبارزه با اثر محصول با استفاده از متال دتکتور با هوش مصنوعی برای فراورده های پروتئینی دارای رسانایی ذاتی 

به صورت کلی اثر محصول یا رسانایی ذاتی محصول، فرایند تشخیص ناخالصی های فلزی در متال دتکتور را دچار مشکل می نماید. تجهیز متال دتکتور مدل INTUITY شرکت Sesotec آلمان با نرم افزار پیشرفته THiNK راه کاری موثر برای این مشکل در صنایع غذایی می باشد. متال دتکتور های THiNK از چندین فرکانس همزمان برای بازرسی محصول استفاده می کنند. با استفاده از آستانه های تشخیص "هوشمند"، رسانایی ذاتی ناشی از اثر محصول را می توان جدا کرد و حساسیت تشخیص را به میزان قابل توجهی افزایش داد. THiNK نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در عملکرد متال دتکتور است. از آنجا که دستگاه می تواند روی  حساسیت بالا کار کند، حتی کوچکترین آلاینده های فلزی را نیز می توان پیدا کرد.

THiNK قادر است تداخل ناشی از اثر محصول را از بین ببرد. به عبارت دیگر، متال دتکتور می تواند بین رسانایی ناشی از اثر محصول و رسانایی ناشی از آلاینده های فلزی تمایز قائل شود. این امر به حداقل رساندن ریجکت های کاذب و افزایش حساسیت تشخیص کمک می کند.

متال دتکتور، متال دتکتور صنعتی، فلزیاب صنعتی، متال دتکتور صنایع غذایی، متال دتکتور صنعت غذا، متال دتکتور تونلی، متال دتکتور نوار نقاله، بهترین متال دتکتور، خرید متال دتکتور، قیمت متال دتکتور، فروش متال دتکتور، متال دتکتور سسوتک، متال دتکتور S S

 

به منظور یافتن بهترین تنظیمات برای محصولات Loidl، آزمایشات در مرکز فنی Sesotec انجام شد. در اینجا مشخص شد که نیازهای تشخیص Loidl را می توان با یک متال دتکتور INTUITY با تکنولوژی بالا مجهز به نرم افزار THiNK تأمین کرد. متال دتکتور برای حساسیت به اندازه های 1-1.3 میلی متر برای فلزات آهنی و غیر آهنی (Fe & non-Fe) و 1.3-1.8 میلی متر برای استنلس استیل، مطابق حساسیت درخواستی مشتری، کالیبره شد. Loidl یک سیستم کامل متال دتکتور UNICON شامل یک دستگاه متال دتکتور INTUITY، نوار نقاله، یک واحد کنترل با نرم افزار THiNK و یک مکانیزم ریجکت  pusher دریافت کرد.

 

مزیت مشتری: کیفیت محصول تضمین شده برای مصرف کننده نهایی

متال دتکتور مدل INTUITY مجهز به نرم افزار THiNK شرکت Sesotec آلمان یک راهکار برتر و کارآمد برای چالش ارائه شده توسط اثر محصول چشمگیر کالباس و فراورده های پروتئینی ارائه می دهد و از این طریق سطح حساسیت مورد نیاز برای تشخیص ناخالصی آلومینیوم و آهن به طور قابل اعتماد بدست می آید.

آزمایش میدانی که توسط Sesotec در کارخانه Loidl انجام شد، اطلاعات ارزشمندی ارائه داد که امکان پیکربندی دقیق نرم افزار THiNK را به گونه ای فراهم کرد که INTUITY بتواند دقیقا مطابق درخواست مشتری عمل کند.

یوهانس فوگل، مدیر فروش محصولات پروتئینی و مدیریت کارخانه، اشتیاق خود را برای راهکار ارائه شده توسط شرکت Sesotec اینگونه ابراز می کند: "متال دتکتور INTUITY با نرم افزار THiNK یک شاهکار است. همه چیز عالی کار کرد و بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه می دهد. دستگاه های برش ما از آسیب ذرات فلزی در امان هستند و احساس بسیار خوبی است که بدانیم از جدیدترین و بهترین فناوری موجود برای تضمین بالاترین کیفیت ممکن برای مصرف کنندگان خود استفاده می کنیم. شرکت Sesotec  برای رسیدگی به نگرانی های ما و ارائه راهکار برای شرکت Loidl اقدامات فوری انجام داد. ما برای خرید متال دتکتورهای بعدی از این شرکت برای پروژه های آتی ، تردید نخواهیم کرد. "

خلوص محصولات خود را به ما بسپارید.

 

 

 

متال دتکتور ها در صنایع مختلف غذایی همچون صنایع لبنی، شیر ، پنیر، کره، صنایع پروتئینی، گوشت، مرغ، ماهی، سوسیس و کالباس، تولید غذای آماده، نیمه آماده و کنسروی، بیسکویت و شکلات و چیپس، پفک، اسنک و تنقلات، پاستا، ماکارونی، لازانیا و فراورده های آرد سمولینا، آرد وغلات، قهوه، چای، شیرخشک، نان صنعتی، کیک، کلوچه و کروسان و غیره کاربرد دارد. از جمله کاربرد متال دتکتور ها در صنایع دیگر می توان به صنعت پلاستیک، پلیمر و پتروشیمی، مستربچ و کامپاند، لاستیک، داروسازی، صنعت چوب، صنایع فولاد، صنایع سلولزی، صنایع معدنی، سیمان و آجر و ... اشاره نمود.

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع سیستم های بازرسی صنایع غذایی شامل انواع متال دتکتور، دستگاه بازرسی با اشعه ایکس، فیلتر صنعتی، استرینر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین فنی و فروش شرکت دیباج صنعت پاسارگاد در تماس باشید.