متال دتکتور غذایی برای تشخیص فلز در غلات

متال دتکتور غذایی برای تشخیص فلز در غلات

متال دتکتور غذایی برای تشخیص فلز در غلات

متال دتکتور غذایی یکی از الزامات صنایع غذایی در کنترل نقاط بحرانی برای تشخیص ناخالصی فیزیکی از نوع فلزی به صورت فلز مغناطیسی یا غیر مغناطیسی می باشد. شرکت Sesotec آلمان از برترین تولید کنندگان متال دتکتور غذایی، متال دتکتور صنعتی، دستگاه بازرسی مواد غذایی با اشعه ایکس و مگنت غذایی و صنعتی می باشد. در این مقاله به بررسی تجربه یکی از مشتریان شرکت Sesotec  در صنایع غذایی (غلات) می پردازیم.

 

متال دتکتور غذایی، متال دتکتور غلات، فلزیاب غذاییف متال سپراتور، جداکننده فلز از غذا، متال دتکتور آلمانی، متال دتکتور sesotec

 

شرکت Rubinmühle بیش از 335 سال است که محصولات غلات باکیفیت و نوآورانه به 14 نسل در اروپا و خارج از اروپا ارائه کرده است. این شرکت مواد غذایی به طور مداوم برای توسعه بیشتر و استفاده از فن آوری های پیشرفته تر سرمایه گذاری می کند. آنها موفقیت خود را مدیون انعطاف پذیری خود در تولید چنین طیف گسترده ای از محصولات غذایی در کیفیت های مختلف برای مصارف مختلف هستند. روحیه نوآورانه و توانایی آنها در پیش بینی سریع تغییرات در بازار به تعریف شرکت به عنوان یک داستان موفقیت پایدار کمک کرده است.

 

مشکل: حضور ناخالصی فلزی در مراحل تولید مواد غذایی و غلات

شرکت Rubinmühle سال هاست که از دستگاه متال دتکتور در فرآیند تولید خود استفاده می کنند. از آنجایی که الزامات کیفیت در طول زمان سخت‌تر شده‌اند، صرفاً داشتن دستگاه های کنترلی همچون متال دتکتور غذایی برای کالاهای ورودی دیگر کافی نیست. از این رو، چندین نقطه کنترل بحرانی CCP در طول کل فرآیند تولید به عنوان نقاط ایده آل برای استفاده از راه کار های بهبود یافته شناسایی شدند. خانواده روبین به خود می بالند که اطمینان حاصل کنند که امکانات آنها همیشه از فناوری های پیشرفته روز می باشد. برای مدیریت شرکت، این یکی از مهمترین وظایف می باشد. جستجو برای یافتن راهکاری که بتواند پرک های غلات را با بهترین نرخ تشخیص ممکن بازرسی کند آغاز شد. شرکت  Sesotec  آلمان تعدادی راه کار برای رفع نیازهای این شرکت ارائه نمود.

متال دتکتور غذایی، متال دتکتور غلات

 

راه حل: متال دتکتور غذایی با بالاترین عملکرد تشخیص فلز با فناوری HRF و هوش مصنوعی

از متال دکتور های متداول تا متال دتکتور های  دارای فرکانس با وضوح بالا HRF)) و متال دتکتور هایی با هوش مصنوعی ، شرکت Sesotec آلمان مجموعه ای جامع از فناوری های مناسب برای طیف گسترده ای از محصولات، روش های انتقال، و مراحل پردازش ارائه می دهد. الزامات حساسیت در Rubinmühle بسیار بالا است. برای کاربردهای سقوط آزاد (مواد در حال ریزش، free fall(، الزامات تشخیص فلزات برای فلزات آهنی 0.794 میلی متر، برای فلزات غیرآهنی 0.8 میلی متر و برای فولاد ضد زنگ 1.3 میلی متر است. برای کاربردهای نوار نقاله، الزامات 1 میلی متر برای فلزات آهنی و غیر آهنی و 1.3 میلی متر برای فولاد ضد زنگ است. متال دتکتور غذایی RAPID 6000 با HRF برای کاربردهای سقوط آزاد و متال دتکتور غذایی INTUITY با هوش مصنوعی THiNK برای کاربردهای نوار نقاله انتخاب شد.

 

متال دتکتور غذایی، متال دتکتور غلات، متال دتکتور صنایع غذایی، فلزیاب صنعتی، فلزیاب صنایع غذایی، متال سپراتور، فلزیاب غلات

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد، ارائه دهنده انواع متال دتکتور غذایی و صنعتی

 

 متال دتکتور غذایی  RAPID 6000  از نوع ثقلی برای بررسی مواد حجیم درشت، پرک، سبک، فیبری، شکننده و مرطوب استفاده می شود. می توان آن را به سرعت و به راحتی در خطوط لوله موجود ادغام کرد. این دستگاه ها با استفاده از فناوری ابتکاری HRF، بالاترین حساسیت را به انواع فلزات ارائه می دهند. سیگنال تشخیص با فرکانس خاصی ارسال و تجزیه و تحلیل می شود. علاوه بر فلزات آهنی و غیر آهنی، ذرات ریز فولاد ضد زنگ غیر مغناطیسی را نیز می توان در یک فرآیند کاملاً خودکار شناسایی و جداسازی کرد.

متال دتکتور غذایی، متال دتکتور تونلی، متال دتکتور نوار نقاله، فلزیاب صنعتی، فلزیاب غذایی، متال سپراتور، متال دتکتور غلات

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد، ارائه دهنده انواع متال دتکتور غذایی و صنعتی

 

متال دتکتور غذایی تونلی INTUITY بر روی نوار نقاله نصب شده و از THiNK ، که یک نرم افزار هوش مصنوعی شرکت Sesotec است، استفاده می کند. مشابه متال دتکتور های متداول، INTUITY از فرکانس چندگانه همزمان برای بازرسی محصول اعمال می کند. فناوری هوش مصنوعی به ایجاد آستانه های تشخیص چندگانه کمک می کند و تمام سیگنال هایی که خارج از این آستانه ها قرار می گیرند به عنوان آلاینده های فلزی خارجی شناسایی می شوند. این امر حساسیت سیستم و در نتیجه دقت آن را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد.

منفعت مشتری: ایمنی بهبود یافته در طول تولید به لطف متال دتکتور غذایی Sesotec

متال دتکتور غذایی منحصر به فرد Sesotec امکان دستیابی به بالاترین عملکرد تشخیص را در تمام مراحل پردازش فراهم می کند. Rubinmühle همه محصولات را چندین بار در طول تولید آزمایش می کند که تأثیر مثبتی بر خلوص پرک غلات دارد.                            

پیر آدام، رئیس پروژه‌های Rubinmühle، می‌گوید: «وقتی صحبت از تجهیزات تولید Future-proof می‌شود، متال دتکتور غذایی ThiNK با هوش مصنوعی، بهترین انتخاب برای تولیدکنندگان صنایع غذایی می باشد. این فناوری به ما کمک می کند تا ایمنی محصولات خود را بهبود بخشیم، فرآیندهای خود را ساده کنیم و سودآوری را افزایش دهیم. به عبارت دیگر، این یک سرمایه گذاری مطمئن برای آینده است.»

متال دتکتور غذایی، متال دتکتور غذا، متال دتکتور با هوش مصنوعی، متال دتکتور آلمانی، متال دتکتور Sesotec، فلزیاب غذایی

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد، ارائه دهنده انواع متال دتکتور غذایی و صنعتی

 

متال دتکتور غذایی شرکت با نرم افزار THiNK  از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند تا عملاً تداخل ناشی از اثر محصول  Product Effectرا حتی در سخت‌ترین محصولات غذایی از بین ببرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید انواع متال دتکتور غذایی و متال دتکتور صنعتی با متخصصین فنی و فروش شرکت دیباج صنعت پاسارگاد در تماس باشید.