متال دتکتور صنایع غذایی و دستگاه بازرسی با اشعه ایکس با نرم افزار نوآورانه و جدید شرکت Sesotec

متال دتکتور صنایع غذایی و دستگاه بازرسی با اشعه ایکس با نرم افزار نوآورانه و جدید شرکت Sesotec

 

متال دتکتور صنایع غذایی و دستگاه بازرسی با اشعه ایکس با نرم افزار نوآورانه و جدید شرکت Sesotec

متال دتکتور ها و دستگاه های بازرسی با اشعه ایکس شرکت Sesotec آلمان به تولیدکنندگان صنایع غذایی بالاترین سطح از ایمنی مواد غذایی را ارائه می دهد.  دستگاه های بازرسی مواد غذایی Sesotec  اعم از دستگاه متال دتکتور و دستگاه بازرسی محصول با اشعه ایکس با سرعت و قابلیت اطمینان بالا محدوده وسیعی از ناخالصی های خارجی را تشخیص می دهند.  متال دتکتور های شرکت Sesotec در مدلهای مختلف نظیر متال دتکتور نوار نقاله ای، متال دتکتور ثقلی، متال دتکتور پنوماتیک، متال دتکتور خمیرو مایعات می باشند. نرم افزار جدید این شرکت تحت عنوان بسته انطباقی Compliance Package، نرم افزاری جدید، نوآورانه، بی نظیر و کارامد برای مستند سازی و تولید منطبق بر دستورالعمل های صنعت غذا می باشد.

 

متال دتکتور، متال دتکتور غذایی، متال دتکتور نوار نقاله، متال دتکتور صنعتی، فلزیاب صنعتی

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد، ارائه دهنده انواع متال دتکتور و دستگاه بازرسی با اشعه ایکس

 

عملکردهای نرم افزار جدید متال دتکتور و دستگاه بازرسی با اشعه ایکس Sesotec

  • Audit check: از طریق روال ممیزی صنایع غذایی هدایت می شود و همه مراحل را با کمک یک ویزارد (wizard) فرآیندی ثبت می نماید.
  • پیش بینی حساسیت: تعیین خودکار حساسیت تشخیص اجسام مختلف خارجی را امکان پذیر می کند.
  • حالت انطباق (Compliance Mode) : با فشار دادن یک دکمه حساسیت را به استانداردهای کارخانه یا ممیزی تنظیم می کند تا ایجاد انطباق کند و در عین حال نرخ رد کاذب را کاهش دهد.
  • سیستم یکپارچه نظارت بر انطباق (ICM) : قابلیت تشخیص سیستم بازرسی را کنترل می کند. این کنترل داخلی مستمر بر الزامات تشخیص منجر به تشخیص فوری انحرافات و افزایش پایداری فرآیند تولید می شود.
  • فرآیند اعتبارسنجی یکپارچه (IVP): یک ابزار مستندسازی است و اثبات می کند که اهداف کیفیت مطلوب برای محصول مربوطه به دست آمده است.    

 

متال دتکتور غذاییف متال دتکتور دارویی، متال دتکتور صنعتی، فلزیاب غذایی، متال سپراتور

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد، ارائه دهنده انواع متال دتکتور و دستگاه بازرسی با اشعه ایکس

 

متال دتکتور و دستگاه بازرسی با اشعه ایکس با نرم افزار بسته انطباقی

این پکیج نرم افزاری در متال دتکتور ها، متال سپراتور ها و دستگاه های بازرسی با اشعه ایکس زیر مورد استفاده قرار می گیرند:

  • متال دتکتور غذایی نوار برای نصب بر روی نقاله مدل VARICON IC
  • متال دتکتور غذایی نوار برای نصب بر روی نقاله مدل  INTUITY
  • متال سپراتور LIQUISCAN VF IC برای خمیر و مایعات
  • دستگاه بازرسی مواد غذایی با اشعه ایکس مدل RAYCON D HX
  • دستگاه بازرسی مواد غذایی با اشعه ایکس مدل RAYCON D HX LW

مدیر محصول شرکت Sesotec ، آقای توماس هلگرمن توضیح می دهد: "با نرم افزار بسته انطباق، Sesotec یک سیستم همه جانبه بی دغدغه برای ایمنی مواد غذایی ایجاد کرده است. این بسته نرم افزاری شرکت Sesotec برای متال دتکتور و دستگاه بازرسی با اشعه ایکس، نه تنها تولید مواد غذایی مطابق با دستور العمل های صنایع غذایی را تضمین می کند، بلکه سبب می شود کاربران از قابلیت اطمینان فرآیندی بیشتری نیز بهره مند می شوند، زیرا این نرم افزار تضمین می کند که دستگاه های آنها سالم هستند. بنابراین، ضایعات محصول کاهش می یابد و به لطف اسناد بدون کاغذ، کارخانه های فرآوری مواد غذایی به خوبی در برابر دستکاری مستندات محافظت می شوند."

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید انواع  دستگاه های بازرسی مواد غذیی شامل متال دتکتورغذایی، متال دتکتور صنعتی، مگنت صنعتی و دستگاه بازرسی با اشعه ایکس و غیره با متخصصین فنی و فروش شرکت دیباج صنعت پاسارگاد در تماس باشید.