فیلتر صنعتی و کاربرد آن در صنایع مختلف

فیلتر صنعتی و کاربرد آن در صنایع مختلف

 

فیلتر صنعتی و کاربرد آن در صنایع مختلف

فیلتر های صنعتی در صنایع مختلفی همچون صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع پلیمری و شیمیایی، صنعت خمیر و کاغذ، تصفیه آب صنعتی، صنعت خودرو سازی، صنایع فلزکاری، صنایع غذایی و نوشیدنی، صنایع الکترونیک و ... کاربرد دارد. شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع فیلتر های صنعتی در صنایع فوق الذکر می باشد. در این مقاله به معرفی کاربرد فیلتراسیون در صنایع مختلف و مزایای ایجاد شده در استفاده از فیلتراسیون می پردازیم.

فیلتر های صنعتی در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی

فیلتراسیون در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی شامل فیلتراسیون سیال تزریقی به چاه نفت، تصفیه آب فرآیندهای بازیافتی، فیلتراسیون سیال خنک‌کننده، فیلتراسیون در پلیمریزاسیون، فیلتر نفت و سوخت جت، بازیافت کاتالیزور، فیلتر کردن مواد شیمیایی خام و نهایی، فیلتراسیون نفتا،  فیلتراسیون دوغاب (Fluidic Catalyst Cracking  (FCC، فیلتراسیون (VGO)  Vaccum Gas Oil، فیلتراسیون  (CGO) Coker Gas Oils و غیره می باشد که از تجهیزات کلیدی مانند مبدل های حرارتی پمپ ها، شیرها و غیره محافظت می کند. علاوه بر فیلتر صنعتی آب , و سیالات مایع، فیلتر های گاز،  فیلتر کوالسر گاز مایع و انواع سپراتور ها در واحد های عملیاتی مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. برای خرید انواع فیلتر صنعتی با متخصصین فنی و فروش شرکت دیباج صنعت پاسارگاد در تماس باشید.

 

فیلتر نفت گاز پتروشیمی، فیلتراسیون صنعتی، فیلتر آب ، فیلتر گاز، فیلتر مایع، فیلتر کوالسر، فیلتر صنعتی

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع فیلتر های صنعتی

 

مزایای مشتری در استفاده از فیلتر های صنعتی برای صنعت نفت، گاز، پتروشیمی

از جمله مزایای مهم استفاده از فیلتر صنعتی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می توان به حفظ و بهبود خروجی چاه نفت، هزینه بهره برداری و مصرف انرژی کمتر، کاهش خوردگی لوله، حفظ فعالیت کاتالیزور و افزایش عمر مفید آن، هزینه کمتر تصفیه محیط زیست، افزایش استفاده از آب وبهبود کیفیت محصول اشاره نمود.

 

فیلتر های صنعتی در صنایع شیمیایی و پلیمری

کاربرد فیلتر های صنعتی در صنایع شیمیایی و پلیمری شامل فیلتر رزین آکریلیک، حذف الیاف و ژل در پوشش ها، فیلتر حلال، حذف ذرات بزرگ در جوهر، حذف ذرات بزرگ پس از آسیاب ریز (گرایندینگ)، حذف آگلوموریت ها پس از واکنش، فیلتر ذرات بزرگ در چسب، کاتالیزور فیلتر و کربن فعال، شفاف سازی دارو , بازیابی سیالات ارزشمند, فیلتر استریلیزاسیون می باشد. برای خرید انواع فیلتر صنعتی با متخصصین فنی و فروش شرکت دیباج صنعت پاسارگاد در تماس باشید.

مزایای مشتری در استفاده از فیلتر های صنعتی برای صنایع شیمیایی و پلیمری

استفاده از فیلتر صنعتی در صنایع شیمیایی و پلیمری، خلوص و روشنایی محصول را بهبود می بخشد، محلول را بازیابی می نماید، پوشش های سطحی را نرم می کند، ذرات بزرگ را فیلتر می کند و راندمان گرایندینگ را افزایش دهید.

 

فیلتر، فیلتر صنعتی، فیلتر مواد شیمیایی، فیلتر مواد دارویی، فیلتراسیون صنعتی، فیلتراسیون صنایع شیمیایی

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع فیلتر های صنعتی

 

فیلتر های صنعتی در صنعت کاغذ و خمیر کاغذ

فیلترهای صنعتی برای فیلتراسیون آب ماشین آلات صنعت کاغذ سازی همچون فیلتراسیون آب شیرین، فیلتراسیون آب اسپری فشار بالا یا فشار کم، فیلتراسیون آب دستگاه برش واتر جت، فیلتراسیون آب دستگاه مبدل حراتی، فیلتراسیون آب سفید تمیز صنعت کاغذ سازی ، فیلتراسیون آب سیلینگ، فیلتراسیون آب خنک کننده بلبرینگ ها، فیلتراسیون آب سفید فوق العاده تمیز صنعت کاغذ سازی،  فیلتراسیون پوشش ها، کوتینگ و مواد افزودنی مانند پلیمر، GCC، PCC، بنتونیت، نشاسته، نشاسته اندازه گیری سطح، مواد فزودنی ضد کف، روان کننده، عامل مقاوم در برابر آب، رنگ، لاتکس، پرکننده و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. برای خرید انواع فیلتر صنعتی با متخصصین فنی و فروش شرکت دیباج صنعت پاسارگاد در تماس باشید.

مزایای مشتری در استفاده از فیلتر های صنعتی برای صنعت کاغذ سازی و خمیر

استفاده از فیلتر های صنعتی مزایای بسیاری در صنعت کاغذ سازی و خمیر کاغذ دارد که از جمله مزایای آن می توان به محافظت از نازل های اسپری، استفاده مجدد از آب، افزایش راندمان مصرف انرژی، جلوگیری از ورود آلاینده ها به wet-end، نگهداری و بهبود کیفیت کاغذ اشاره نمود.

 

فیلتر صنعتی، فیلتر خمیر و کاغذ، فیلتر صنعت خمیر سازی، فیلتراسیون صنعتی، فیلتراسیون صنایع کاغذ سازی

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع فیلتر های صنعتی

 

فیلترهای صنعتی در صنعت تصفیه آب

فیلتر های صنعتی در صنعت تصفیه آب کمک می کنند تا ماسه ها و جلبک ها را از آب دریاچه، آب زیرزمینی، آب دریا و غیره حذف شوند. این فیلتر های می توانند به عنوان پیش فیلتر برای سیستم غشایی/ ممبران عمل کنند، فیلتراسیون آب خنک کننده در سیستم تهویه مطبوع، فیلتراسیون آب در گردش خنک کننده ها، فیلتراسیون رزین تبادل یونی، فیلتراسیون آب گردشی در فرآیند ذوب، کک کردن، نورد، فرآیند ریخته گری با هدف محافظت از نازل های اسپری و قالب ها و استفاده مجدد از آب بازیافتی. برای خرید انواع فیلتر صنعتی با متخصصین فنی و فروش شرکت دیباج صنعت پاسارگاد در تماس باشید.

مزایای مشتری در استفاده از فیلتر های صنعتی برای تصفیه آب

از جمله مزایای استفاده از فیلتر های صنعتی حذف ذرات آلاینده و بهبود کیفیت آب، صرفه جویی در مصرف مواد شیمیایی تصفیه آب، افزایش راندمان تبادل حرارت، کاهش هزینه تصفیه فاضلاب ، افزایش عمر مفید غشا، جلوگیری از رسوب گیری لوله ها و مبدل های حرارتی می باشد.

 

فیلتر تصفیه آب صنعتی، فیلتراسیون آب، فیلتراسیون پساب صنعتی، فیلتر صنعتی، فیلتر تصفیه خانه صنعتی

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع فیلتر های صنعتی

 

فیلتر های صنعتی در صنعت خودروسازی

فیلتر های های صنعتی در صنعت خودروسازی در فیلتراسیون برای فرآیند چربی زدایی، فرآیند فسفریزه کردن و تمیز کاری، فیلتراسیون برای حذف ذرات و جذب روغن در رنگ کاری الکتروفورتیک، فیلتراسیون رنگ و پوشش فلزات، فیلتراسیون سیال خنک کننده در ساخت موتور و کاربرد های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. برای خرید انواع فیلتر صنعتی با متخصصین فنی و فروش شرکت دیباج صنعت پاسارگاد در تماس باشید.

مزایای مشتری در استفاده از فیلتر های صنعتی در صنعت خودروسازی

استفاده از فیلتر های صنعتی در خودروسازی دارای مزایای بسیاری می باشد. برخی از این مزایا شامل بهبود چسبندگی، بهبود کیفیت عملیات اصلاح سطح، کاهش انقباض پوشش، افزایش طول عمر رنگ الکتروفورتیک، محافظت از نازل اسپری، حفظ کیفیت و افزایش عمر مفید خنک کننده و ... می باشد.                                               

 

فیلتر صنعتی، فیلتر در صنعت خودرو سازی، فیلتر ساخت موتور خودرو، فیلتراسیون صنعتیف فیلتراسیون در صنعت خودروسازی

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع فیلتر های صنعتی

 

فیلتر های صنعتی در صنعت فلزکاری

فیلترهای صنعتی در فلزکاری برای فیلتراسیون روغن روان کننده، فیلتراسیون سیال خنک کننده بازیافت شده، بازیابی فلز ارزشمند، فیلتراسیون عامل تمیز کننده، فیلتراسیون روغن ضد زنگ، جذب ذرات روغن از ماده تمیز کننده مورد استفاده قرار می گیرند. برای خرید انواع فیلتر صنعتی با متخصصین فنی و فروش شرکت دیباج صنعت پاسارگاد در تماس باشید.

مزایای مشتری در استفاده از فیلتر های صنعتی در فلزکاری

استفاده از فیلتر صنعتی در فلزکاری روغن را تمیز نگه می دارد و عمر مفید تجهیزات را افزایش می دهد. دقت فلزکاری را افزایش می دهد، از تیغه های ماشین آلات محافظت می کند، در هزینه ها صرفه جویی می کند و به حفظ کیفیت می پردازد.

 

فیلتر صنعتی، فیلتر در صنعت فلز کاری، فیلتراسیون آب فلزکاری، فیلتر صنعتی برای صنایع فلزکاری، فیلتراسیون صنعتی

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع فیلتر های صنعتی

 

فیلتر های صنعتی در صنعت غذایی و نوشیدنی

فیلتراسیون یکی از باید های صنایع غذایی و آشامیدنی می باشد. فیلترهای صنایع غذایی و آشامیدنی در انواع مختلف برای محصول نهایی، برای آب فرآیند، برای آب شستشو، فیلتراسیون مواد اولیه و خام مانند شکر، آب شکر، فیلتراسیون جامدات معلق و ته نشین، فیلتراسیون آبمیوه، انواع نوشیدنی و ... مورد استفاده قرار می گیرند. برای خرید انواع فیلتر صنعتی با متخصصین فنی و فروش شرکت دیباج صنعت پاسارگاد در تماس باشید.

مزایای مشتری در استفاده از فیلتر های صنعتی در صنایع غذایی و آشامیدنی

از جمله مهم ترین مزایای استفاده از فیلتراسیون در صنایع غذایی حذف ذرات، بهبود طعم، روشنایی و خلوص، حفظ کیفیت، بازیابی آب در گردش و محافظت از تجهیزات کلیدی می باشد.

 

فیلتر غذا، فیلتر صنایع غذایی، فیلتر صنایع نوشیدنی، فیلترنوشیدنی، فیلتر غذایی، فیلتراسیون صنایع غذایی

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع فیلتر های صنعتی

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید انواع فیلترهای صنعتی با متخصصن فنی و فروش شرکت دیباج صنعت پاسارگاد در تماس باشید.