شرکت های پتروشیمی مطرح دنیا از چه نوع کیسه پرکنی برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند؟

شرکت های پتروشیمی مطرح دنیا از چه نوع کیسه پرکنی برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند؟

شرکت های پتروشیمی مطرح دنیا از چه نوع کیسه پرکنی برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند؟

پتروشیمی ها و شرکت های پلیمری/ شیمیایی مطرح دنیا همچون BASF، TOTAL، LYONDELLBASELL، BAYER، REPSOL، INOES، DOW، BRASKEM، HENKEL، SABIC، LANXESS، EXXON MOBIL و بسیاری دیگر، از خطوط BAGGING & PALLETIZING شرکت PAYPER  اسپانیا برای بسته بندی محصولات خود بهره می برند. دلیل این انتخاب قطعا سرعت بالا، دقت بسیار زیاد در توزین، قابلیت اطمینان دستگاه ها و خدمات پس از فروش شرکت PAYPERدر سراسر دنیا می باشد.

 

دستگاه کیسه گیری پتروشیمی، دستگاه پرکن پتروشیمی، دستگاه پالتایزر، پرکن، کیسه پرکن، دستگاه کیسه پرکن، کیسه گیری، کیسه پرکن FFS

 

شرکت PAYPER  با نزدیک به نیم قرن تجربه در صنعت تولید دستگاه های توزین و دوزینگ، دستگاه های کیسه پرکن و پالتایزر، دارای 8 دفتر فروش و خدمات پس از فروش در سراسر دنیا می باشد و قدرت این شبکه فروش و خدمات با بیش از 40 نماینده در سراسر دنیا روز افزون شده است. شرکت PAYPER  به عنوان یکی از برترین شرکت های طراح و سازنده دستگاه های کیسه پرکن و پالتایزر، نوآوری و خلاقیت را یکی از اصول بنیادین شرکت خود می داند و تا 5% از سرمایه سالانه خود را به تحقیق و توسعه اختصاص می دهد. همین امر سبب گردیده تا محصولات شرکت PAYPER  به تکنولوژی های نسل 4 صنعت  (Industry 4.0)و اینترنت اشیا (IoT) مجهز شوند. Remote Assistance یا خدمات از راه دور شرکت PAYPER اسپانیا یکی دیگر از روش های تسهیل کننده بهره برداری و عیب یابی (Troubleshooting) برای پتروشیمی ها می باشد.

 

پرکن، پرکن کیسه، کیسه پرکن، کیسه پرکن پتروشیمی، نفت گاز پتروشیمی، کیسه پرکن FFS، پرکن جامبو بیگ بگ، پالتایزر

از جمله دستگاه های پرکنی که با استقبال اکثر پتروشیمی ها در سراسر دنیا روبرو می شود دستگاه پرکن FFS با مدل ASSAC  از شرکت PAYPER می باشد. این دستگاه با طراحی کامپکت، قابلیت اطمینان بالا، تنوع مواد قابل بسته بندی (پودر، گرانول، پرک)، سرعت بالا، و دقت بی نظیر توانسته جایگاه ویژه ای در صنعت پتروشیمی پیدا کند. توزین های خالص وزنی دقیق، فرآیند آب بندی(seal)  مطمئن، خنک سازی قابل اعتماد در محل سیل، فرم دهی مناسب در گوشه کیسه های پتروشیمی با هدف پالتایز کردن منظم تر(کیسه به صورت مکعب مستطیل منظم بسته بندی می شوند)، سیستم های خوراک دهی از پایین برای مواد پودری، دقت بالا در فرم دهی کیسه، طراحی خاص برای سیستم های خورنده، طراحی خاص برای ATEX Zone، توالی در تولید و سایر توانمندی ها سبب شده محبوبیت این دستگاه به طور چشم گیری در جهان در حال افزایش باشد.

 

 

از دیگر دستگاه های مورد استفاده در سیستم کیسه پرکن پتروشیمی دستگاه های کیسه پر کن دهان باز (Open Mouth) شرکت PAYPER می باشد. در این نوع دستگاه ها بر خلاف دستگاه کیسه پرکن FFS از کیسه های آماده استفاده می شود که جنس این کیسه ها می تواند، پلی اتیلن، پلی پروپیلن، کاغذی، کیسه پلی اتیلن متالایز یا کیسه کاغذی با لامینیشن PE باشد. در بستن کیسه ها از روش ها ی مختلف بسته به نیاز مشتری همچون دوخت یا سیل استفاده می شود. برای بسته بندی های پودری، دستگاه های پرکن ولوبگ شرکت PAYPER توصیه می گردد. این دستگاه ها نیز در انواع نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک و رباتیک ارائه می شوند که بسته به سرعت تولید شرکت PAYPER انواع مختلف آن را به مشتری ارائه می دهد. برای پتروشیمی هایی که از جامبو بگ یا بیگ بگ برای بسته بندی مواد خود استفاده می کنند، شرکت PAYPER دستگاه پرکن بیگ بگ/ جامبو بگ را ارائه می دهد. این دستگاه های پرکن بیگ بگ/ جامبو بگ تا 1500 کیلوگرم را به صورت خالص (یا ناخالص بسته به نیاز مشتری) توزین وبسته بندی می کنند. این دستگاه های پرکن برای انواع مواد پودری، پرک یا گرانول مناسب می باشد. از لحاظ روان روی (Flow Ability) مواد انواع مواد روان، نیمه روان و غیر روان با استفاده از این دستگاه قابل بسته بندی هستند.

 

پرکن، کیسه پرکن، دستگاه کیسه پرکن، کیسه گیری، دستگاه کیسه گیری، دستگاه پرکن جامبو، دستگاه پالتایزر، کیسه پرکن پتروشیمی، کیسه پرکن FFS

 

شرکت پایپر با ارائه مدل های مختلف دستگاه پالتایزر در سرعت های مختلف، فرصت های انتخاب گسترده ای به شرکت های پتروشیمی در سراسردنیا می دهد. یکی از مدل های پر سرعت دستگاه پالتایزر شرکت پایپر که توانایی پالتایز کردن تا 2500 کیسه در ساعت را داراست، سیستم  TOP LOAD می باشد. این دستگاه به همراه دستگاه های پرکن FFS، سیستمی پر سرعت و قابل اعتماد را برای شرکت های پتروشیمی محیا می کنند. از دیگر انواع دستگاه های پالتایزر شرکت PAYPER مدل کارتزین برای ظرفیت های متوسط می باشد. پالتایزر های رباتیک شرکت PAYPER نیز اغلب در سیستم های تولید چندگانه اغلب مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

محبوبیت شرکت PAYPER در بین مجموعه های بزرگ پتروشیمی در دنیا به دلیل کیفیت و تکنولوژی نشات رفته از نوع تفکر این مدیران شرکت و اعتقاد آنان به رابطه بلند مدت با مشتری، قرار دادن سرویس و خدمات پس از فروش در اولویت و تحقیق و توسعه بدون وقفه این شرکت می باشد. شرکت PAYPER با تجربه نصب بیش از 5000 دستگاه پرکن در سراسر دنیا نه تنها نامی آشنا و مطمئن در صنعت پلیمر و پتروشیمی است بلکه شرکت های پیشرو در صنایع معدنی، صنایع ساختمانی، صنایع غذایی، صنایع کشاورزی و صنایع شیمیایی نیز از محصولات این شرکت بهره می برند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دستگاه پرکن کیسه و دستگاه پالتایزر شرکت PAYPER جهت استفاده در صنایع پتروشیمی با متخصصین فنی و فروش شرکت دیباج صنعت پاسارگاد، نماینده رسمی و انحصاری شرکت PAYPER در ایران در تماس باشید.