شرکت باندرا، تلفیق تجربه، تکنولوژی و نوآوری در ساخت خطوط اکستروژن فیلم ها و ورق های بسته بندی

شرکت باندرا، تلفیق تجربه، تکنولوژی و نوآوری در ساخت خطوط اکستروژن فیلم ها و ورق های بسته بندی

شرکت باندرا، تلفیق تجربه، تکنولوژی و نوآوری در ساخت خطوط اکستروژن فیلم ها و ورق های بسته بندی

شرکت باندرا Bandera  یکی از بازیگران بین المللی اصلی در طراحی و ساخت خطوط کامل اکستروژن فیلم دمشی  Blown Film extrusion line و Sheet extrusion با دای تخت می باشد. تاریخچه فعالیت شرکت باندرا Bandera همواره بر اساس رشد، پیشرفت و نوآوری بوده است: از زمان ساخت اولین اکسترودر در نیمه دوم قرن گذشته، تا خطوط اکستروژن دارای فناوری های آینده محور در حال حاضر، شرکت باندرا Bandera به طراحی و ساخت خطوط کامل اکستروژن برای مشتریان قدیمی و مشتریان جدید خود در تمام دنیا می پردازد. رسالت شرکت باندرا Bandera که در مقام کلام گفته و در مقام عمل مشاهده می شود این است: " اکنون پلاستیک های آینده را اکسترود کنید". هدف اصلی شرکت باندرا Bandera تبدیل شدن به مهم ترین مرکز تعالی تکنولوژی در اروپا و جهان در زمینه اکستروژن صنعت پلاستیک و حرکت پیوسته به سوی اقتصاد چرخشی می باشد.

 

سرمایه گذاری، سودآوری، باندرا، شرکت باندرا، Bandera، خط اکستروژن فیلم، خط اکستروژن ورق

 

فیلم بسته بندی

بخشی که شرکت باندرا Bandera همواره در آن نقش اساسی داشته است، ایجاد فناوری ها و ماشین آلات تولید فیلم برای کاربردهای بسته بندی صنعتی است.

شرکت باندرا Bandera خطوط اکستروژن کامل برای تولید فیلم های تک لایه و چند لایه (3، 5، 7 و 9 لایه)، مناسب برای بسته بندی های پیشرفته غذایی، صنعتی، لامینیشن، کانورتینگ و چاپ و پرینتینگ طراحی و تولید می نماید.

 

سرمایه گذاری سود ده، بازگشت سرمایه سریع، طرح سرمایه گذاری، تولید فیلم و ورق، شرکت باندرا

 

تکنولوژی شرکت باندرا Bandera برای بسته بندی و کانورتینگ

شرکت باندرا Bandera تاکنون فناوری های بیشماری برای پاسخگویی به نیازهای خاص بخش بسته بندی توسعه داده است. چند مورد از راهکارهای ارائه شده و ثبت اختراع توسط شرکت باندرا Bandera  به شرح زیر می باشد: Smart FLEX® ، Techno FLEX®   و  Barrier FLEX® برای بخش فیلم دمشی Blown Film  به همراه   ALPHAPET® PURe®  در بخش Flat Die، که به الزامات و نیازهای خاص بازار مصرف پاسخ می دهد و تولیداتی با مزایای بی نظیر ایجاد می نماید.

 

سرمایه گذاری با سود بالا، بازگشت سرمایه سریع، خط تولید فیلم و ورق شرکت باندرا ایتالیا اروپایی bandera

 

چالش بسته بندی مواد غذایی در اقتصاد چرخشی

شرکت باندرا Bandera مدت هاست که برای چالش بسته بندی صنایع غذایی راهکار ارائه می دهد و در بخش های ایمنی، تایید محصول و تحقیق و توسعه  سرمایه گذاری می کند. مقررات حاکم بر فیلم های بسته بندی گرید غذایی بسیار سختگیرانه است و این به معنای استفاده از ماشین آلات و مواد با تکنولوژی بالا است. از نظر مکانیکی، هم افزایی بین فناوری   HVTSE® و PURe®  شرکت باندرا Bandera امکان دستیابی به ویژگی هایی بالاتر از سطح متوسط بازار PET های ترموفرم شده را ایجاد می نماید.

 

سرمایه گذاری زود بازده، خطوط فیلم و ورق باندرا Bandera، بازگشت سرمایه سریع، تولید فیلم و ورق بسته بندی، فیلم تخصصی

به لطف استفاده ازPURe® ، سیستم خاص شرکت باندرا Bandera برای تصفیه و خالص سازی مواد و پرک های بازیافتی مورد استفاده در فرآیند اکستروژن، ورقهای rPET چند لایه و فوق تمیز، به ساده ترین و مطمئن ترین انتخاب برای بسته بندی مواد غذایی مطابق با دستورالعمل های FDA  و EFSA تبدیل شده اند.

 

Packaging Forward®  : شرکت باندرا به آینده می نگرد

شرکت باندرا Bandera این شعار را در سال 2018 به تصویب رساند، و با کمپین "Packaging Forward®"  نقش برجسته ای را به عنوان یک سازنده اصلی ماشین آلات اکستروژن در بخش بسته بندی بدست آورد و جایگاه خود را مستحکم تر نمود. در واقع، تمام شرکت های جهانی که درگیر بازیافت مواد اولیه هستند باید خود را متعهد کنند که به دنبال راه کار های پایدار باشند، راه کارهایی هم به سمت حفاظت از محیط زیست و هم به طور همزمان، به دنبال ارتقا این بخش در بازار جهانی. تنها راه حل مناسب برای دستیابی به این هدف، تحقیق و توسعه فناوری های جدید است.

 

شرکت باندرا ایتالیا ماشین آلات و خطوط اکستروژن فیلم و ورق از مواد بازیافتی، سودآوری بالا، سرمایه گذاری پر سود

 

تعهد شرکت باندرا Bandera در این راستا از دهه 1980 مشهود بوده است، زمانی که شروع به توسعه و به کار بردن فن آوری های پایدار کرد و هرگز از جنبه های دیگر مانند عملکرد فرآیند و عملکرد محصول غافل نشد. در حقیقت شرکت باندرا Bandera در فناوری اکستروژن خود گامی عظیم و رو به جلو برداشت و استفاده از درصد فزاینده مواد بازیافتی در فرآیند اکستروژن برای تولید بسته بندی های مواد غذایی مطابق با استاندارهای جهانی را ممکن ساخت.

 

خط اکستروژن ورق پت Pet از مواد بازیافتی ، اقتصاد چرخشی، بازیافت پلاستیک، سرمایه گذاری سودآور

 

این امر از طریق طراحی، ساخت و آزمایش اکسترودر دو مارپیچ همسوگرد ثبت اختراع شده به همراه نوآوری های مداوم در دهه های بعدی حاصل شد. از جمله این نوآوری ها، می توان به سیستم گاززدایی پرقدرت و سیستم سوپرفیلتراسیون برای خلوص مذاب اشاره نمود. در طول سالها و تاکنون، شرکت باندرا Bandera موفق به استفاده از 100٪ مواد بازیافت شده در فرآیند اکستروژن و تولید محصول قابل بازیافت شد. نکته کلیدی در این موفقیت، تطابق سیستم های شرکت باندرا با دستورالعمل های جهانی FDA  و  EFSAو رعایت دستورالعمل های محیط زیستی می باشد و بدین ترتیب شرکت باندرا Bandera شعار Packaging Forward®   را محقق ساخت.

 برای هدفمند ساختن سناریوی بسته بندی به صورت مناسب و با بهره وری بالا، نگاه به نوآوری و آینده ضروری است.

 

اکستروژن مواد بازیافت شده، قابل بازیافت و مواد آلی

یکی از متغیرهای اساسی در فن آوری های اکستروژن پایدار، امکان انتخاب مواد پایدار محیط زیستی برای فرآیند است. به همین دلیل، شرکت باندرا Bandera دامنه محصولات و راه کارهای خود را نیز گسترده تر کرده و در حال حاضر خطوط اکستروژن کامل برای پردازش مواد بیو کمپوست طراحی، تولید و عرضه می کند.

 

از حرف تا عمل: Condor Line®

این خط کامل اکستروژن شرکت باندرا Bandera برای تولید و آزمایش طراحی شده و اخیراً در دفتر مرکزی شرکت نصب شده است. Condor Line® علاووه بر قابلیت های کامل Flat Die Technology، شامل یک سیستم کوتینگ اکستروژن است که توسط شرکت باندرا Bandera در اختیار سرمایه گذارانی قرار می گیرد که می خواهند فرآیند آزمایشی با مواد جدید (بازیافت شده و/ یا ارگانیک) و همچنین با فناوری های نوآورانه بسته بندی انجام دهند.

 

سرمایه گذاری پربازده، سود دهی بالا، خط تولید فیلم و ورق شرکت باندرافبسته بندی پیشرفته غذایی، استفاده از مواد بازیافتی

 

برج 35 متری فیلم دمشی برای تست محصول

این برج در حال حاضر در جدیدترین قسمت کارخانه در دفتر مرکزی شرکت باندرا Bandera در Busto Arsizio (Varese) نصب شده است. این برج به تست و آزمایش خطوط فیلم دمشی با اندازه های بسیار بزرگ اختصاص یافته است. این منطقه تازه احداث شده شاهدی دیگر بر تعهد موثر شرکت باندرا Bandera در ادامه اجرای فن آوری های نوآورانه و پایدار است که هدف آن تنها حرکت رو به جلو برای صنعت محصولات بسته بندی مدرن است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با نماینده رسمی و انحصاری شرکت باندرا Bandera در ایران، گروه مهندسی و بازرگانی دیباج صنعت پاسارگاد، تماس حاصل فرمایید.