با اکسترودرهای دومارپیچ همسوگرد و خطوط کامپاندینگ و مستربچ منحصر به فرد شرکت poex می توان اقیانوس آبی ایجاد کرد.

با اکسترودرهای دومارپیچ همسوگرد و خطوط کامپاندینگ و مستربچ منحصر به فرد شرکت poex می توان اقیانوس آبی ایجاد کرد.

 

با اکسترودرهای دومارپیچ همسوگرد و خطوط کامپاندینگ و مستربچ منحصر به فرد شرکت poex می توان اقیانوس آبی ایجاد کرد

 

کارآفرین ها و استراتژیست ها حتما با استراتژی اقیانوس آبی آشنا هستند. شنا کردن در اقیانوس آبی یعنی فروش محصول با تکیه بر نوآوری در ارزش و ایجاد بازار بدون رقیب برای سازمان. بنظر غیر ممکن می آید ولی می تواند فارغ از نوع فعالیت امکان پذیر باشد.

در سال های اخیر، مزیت های اساسی انرژی، مواد اولیه و نیروی کار ارزان در کنار دانش تخصصی کارآفرینان و دانش آموختگان صنعت پلیمر سبب رشد صنعت آمیزه های پلیمری در کشور ما شده است. با به فال نیک گرفتن این شیب مثبت در نظر داریم تا استراتژی اقیانوس آبی را برای صنعت کامپاند و مستربچ ترسیم نموده و نسبت به توسعه بیش از پیش این صنعت همت گماریم.

استراتژی فروش، اقیانوس آبی، فرصت سرمایه گذاری، کامپاندر، اکسترودر دوماردون، اکسترودر دومارپیچ، خط کامپاندینگ

 

توجیه پذیری اقتصادی تولید کامپاند در شرایط فعلی سبب تمایل فعالان این عرصه برای توسعه خطوط تولید و نیز ورود سرمایه گذاران جدید به این عرصه شده است که جای بسی خوشحالی دارد ولی نباید فراموش کرد که با گشایش شرایط سیاسی و اقتصادی و ایجاد بازارهای جدید برای محصولات، برگ برنده بدست شرکت هایی خواهد افتاد که قابلیت تولید محصولات مهندسی و فناورانه بصورت انعطاف پذیر و مداوم با مدیریت هزینه های تولید و قیمت تمام شده ضمن تضمین کیفیت و مدیریت استهلاک دارایی ها و مدیریت پسماند و ضایعات تولید و هزینه های نگهداری و تعمیرات و از همه مهمتر دستیابی به شاخص های برندنیگ در بازارهای بین المللی و داخلی را داشته باشند.

 

کامپاندر، خط کامپاندینگ، اکسترودر دو مارپیچ همسوگرد، خط تولید کامپاندهای مهندسی، خط تولید ترموپلاستیک الاستومر، اکسترودر های واکنشی

انتخاب ماشین آلات خط تولید یکی از اساسی ترین موارد جهت نیل به اهداف فوق الذکر می باشد.

 انتخاب ماشین آلات با کیفیت و مبتنی بر دانش و تکنولوژی روز سبب ایجاد تاثیر بسیار مثبت و حیاتی در پارامترهای (1) مدیریت هزینه و قیمت تمام شده، (2) دستیابی به کیفیت مورد قبول بازار های هدف و تثبیت و تضمین آن، (3) انعطاف پذیری در تولید انواع محصولات و گسترش سبد محصول و (4) تحویل سریع و به موقع  چهار آیتم به شدت تاثیر گذار در پویایی و ماندگاری یک برند خواهد بود.

حال به بررسی دقیق تر تاثیر انتخاب ماشین آلات در موفقیت یک مجموعه تولیدی خواهیم پرداخت.

هم آوایی ماشین آلات و انتخاب مناسب اجزای یک خط تولید کامپاند و استفاده از تجهیزات با دوام و با طول عمر طولانی که معمولا در ماشین آلات اروپایی یافت می شود باعث نیل به کلیه اهداف برای ایجاد یک بازار خوب و مداوم خواهد بود.

نوآوری در ارزش شرکت poex، ارائه خطوط تولید در رده کیفی ماشین آلات آلمانی با قیمت تمام شده پایین تر می باشد. به عنوان مثال برای کامپاندهای مهندسی و مستربچ های Highly Filled مطابق اکثر سازندگان برتر خطوط کامپاند و مستربچ دنیا این شرکت نیز از دوزینگ فیدرهای Brabander، الکتروموتورهای آب خنک Elin، گیربکس Zambello، متالورژی بی نظیر و عملیات فلزکاری و thermal treatment مبتنی بر جدیدترین متد های روز اروپایی، بهترین تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی و ابزار دقیق از جمله PLC های Siemens، سنسورها و کنترلرهای Gefran و سیستم های پلتایزر و برش زیر آب Gala استفاده می نماید.

 

کامپاندر، خط کامپاندینگ، دستگاه کامپاندینگ، خط تولید کامپاندینگ و مستربچ، اکسترودر دومارپیچ هسوگرد، poex

 

استفاده از تجهیزات فوق الذکر و مهندسی منحصر به فرد اکسترودرهای دو مارپیچ همسوگرد با اجزای مدولار به منظور دستیابی به اختلاط حداکثری، dispersion  و distribution  عالی، حفظ خواص رئولوژیکی ماتریس پلیمر، عدم شکست Reinforcer ها، جلوگیری از تخریب حرارتی مذاب پلیمر، کنترل دقیق زمان اقامت هدف، جلوگیری از افت جرم مولکولی پلیمر و افت نهایی خواص مکانیکی محصول، کاهش تنش برشی اضافی بر روی پلیمر و استفاده از آلیاژ های ویژه و مقاوم در برابر سایش و خوردگی در ساخت screw، liner و Barrel متناسب با هر محصول و فرایند، سبب بروز ارزش افزوده ویژه و متعاقبا لذت مشتریان poex  از شنا در اقیانوس آبی می شود.

مشتریان اصلی poex شرکت هایی هستند که می خواهند خطوط تولید اروپایی را با قیمت پایین تر داشته باشند. کسانی که کیفیت را درک کرده و می توانند ارزش افزوده بیشتری را با این ماشین آلات ایجاد نمایند. آسایش در تولید و ثبات کیفیت با کمترین میزان خرابی و تعمیرات و تولید بدون توفق 24 ساعته در 7 روز هفته، تولید با کمترین تعداد اپراتور و حفظ ارزش ماشین آلات در طول زمان از نتایج انتخاب ماشین آلات poex می باشد. در آینده شما را  با تجربه مشتریان این شرکت بیشتر آشنا خواهیم کرد.

لذت تولید بدون توقف را با poex تجربه کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت دیباج صنعت پاسارگاد، نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت POEX در ایران، از طریق شماره تلفن های 86086951-021 و یا 09127386373 تماس حاصل فرمایید.