سیستم های مگنت برای ستون مواد

جداکننده های آهنربایی ما بطور خاص برای استفاده در صنعت پلاستیک طراحی شده اند و می توانند به سرعت و به راحتی در ستون های مواد گرانول ادغام شوند. به عنوان مثال، این مگنت ها کمی قبل یا دقیقا مقابل ورودی مواد دستگاههای قالب گیری تزریقی، اکسترودرها و ماشینهای قالب گیری دمشی نصب می گردند. جداکننده ها با از بین بردن ایمن ذرات فرومغناطیسی، محافظت بسیار موثری را در برابر توقف تولید و تعمیرات پرهزینه فراهم می کنند.

سیستم های مگنت ما برای ستون های مواد بر روی لوله کشی های موجود براحتی نصب می شوند. پس از نصب، مگنت ها ذرات فلزی مغناطیسی بسیار ریز را از جریان مواد که از آن عبور می کنند حذف می کنند. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار  مگنت های Sesotec در اینجا در دسترس است.

مزایا با جزئیات

 

  • ارتفاع کم این تجهیزات، نصب آسان را در لوله کشی های موجود تسهیل می کند.
  • عملکرد مغناطیسی قدرتمند تا 800 میلی تسلا (8000 گوس) و طراحی کارآمد مگنتهای  ما ، حذف دقیق آلودگی های مغناطیسی را تضمین می کند.
  • طراحی جمع و جور امکان نصب یونیت های انتقال سنگین، مخلوط کن و سیستم های دوزینگ، مستقیما بر روی مگنت های لوله ای را فراهم می آورد.
  • فناوری EASY CLEAN با هسته های آهنربایی که امکان جدا شدن از غلاف را دارد، کاربری و نظافت  آسان و  همچنین کمترین میزان تعمیر و نگهداری را تضمین می کند.
  • طراحی استیل ضد زنگ مقاومت بالایی در برابر خوردگی و سایش ایجاد می کند.
  • هیچ ناحیه مرده ای در محفظه وجود ندارد. در نتیجه، هیچ راهی برای تجمع گرانول  های پلاستیک در داخل مگنت که سبب بروز خطا در زمان تعویض مواد یا رنگ، وجود ندارد.

نحوه عملکرد

طراحی و سایر  تنظیمات


آهنرباهای لوله ای Sesotec  از یک محفظه بسیار محکم، با طراحی صرفه جویانه در فضا و میله های مغناطیسی نئودیمیم قدرتمند تشکیل شده است. چیدمان هسته های مگنت در یک ماتریس مثلثی یا یک شبکه، بسته به نوع کاربرد، بهترین سطح تماس ممکن بین محصول و آهنربا را تضمین می کند.

صفحات آداپتور و اتصالات خاص مشتری، مانند یک فلنج تخت یا اتصالات Jacob ،ادغام بهینه در خطوط تولید موجود را تسهیل می کنند.

ما  آهنربای نودیمیوم پر انرژی را برای دمای کار تا 100 درجه سانتیگراد ارائه می دهیم. ما همچنین آهنرباهای ساماریوم-کبالت را برای کاربردهای درجه حرارت بالا پیشنهاد می کنیم.

 

محصولات

 

SAFEMAG

مگنت درون خطی کمپکت برای اکسترودرها، دستگاه های قالب گیری تزریقی و  دمشی

بروشور محصول

 

EXTRACTOR

آهنربا درون خطی برای اکسترودرها ،دستگاههای قالب گیری تزریق و دمشی

بروشور محصول