حذف کامل فلزات مغناطیسی


آیا خلوص مطلق محصول از اهمیت بالایی برای شما برخوردار است؟ آیا می خواهید از آسیب به ماشین آلات و یا آلوده شدن محصولات نهایی خود جلوگیری کنید؟ جداسازهای آهنربایی یا مگنت های Sesotec سطح حفاظتی قابل اطمینانی را به شما ارائه می دهند.

سیستم های مگنت ما به لطف عملکرد مغناطیسی عالی و طراحی کارآمد، از فلز آهنی گرفته تا فلزات گرانبها با خاصیت مغناطیسی ضعیف،حتی ریز ترین ذرات را از بین می برند.

میله های مغناطیسی قرار گرفته در یک چیدمان ویژه و منحصر بفرد، حداکثر میزان جداسازی و حذف را تضمین می کند. این میله ها می توانند به سرعت و به راحتی در سیستم های لوله کشی و هاپرها نصب و ادغام شده یا مستقیماً در قسمت ورودی مواد در خطوط تولید موجود نصب شوند. این مگنت ها  به عنوان یک راه حل مستقل، مؤثر و اقتصادی که دقیقاً متناسب با نوع صنعت، نوع مواد، مرحله تولید و سیستم انتقال، مانند سیستم های ثقلی یا سقوط آزاد، لوله کشی یا نوار نقاله ارائه می شود، به کار گرفته می شوند. همچنین می توان از مگنت ها در بالادست سیستم های متال دتکتور، سورتینگ و یا سیستم های کنترل نهایی محصول با اشعه ایکس به منظور کاهش بار آنها استفاده کرد.

سیستم های مگنت Sesotec محافظت مؤثر در برابر آسیب رسیدن به ماشین آلات، توقف تولید، شکایت مشتری و ارجاع محصول را ارائه می دهد. شما می توانید به تجربه بیش از 40 سال ما در زمینه شناسایی آلاینده ها تکیه کنید!

بازه محصولات ما

 

 

مزایای استفاده از مگنت های ما

  • حذف فلزات مغناطیسی با راندمان حداکثری
  • جلوگیری از آسیب دیدن ماشین آلات و توقف تولید
  • اطمینان از کیفیت محصول مطابق با استانداردها و گواهینامه های مورد نیاز 
  • محافظت در برابر شکایات مشتری و برگشت محصول
  • بازگشت سریع سرمایه 

طیف گسترده ای از محصولات با امکان سفارشی سازی


سوابق و تجربیات ما در فن آوری پیشرو مگنت، طیف گسترده ای از محصولات و مراحل پردازش را شامل می شود. در مواقعی که با استفاده راه حل های استاندارد نمی توان مساله را حل کرد، ما از طریق شخصی سازی روش دیگری پیدا می کنیم. تجربه چندین ساله ما در انواع صنایع با تمرکز بر نیازهای کاربر، ما را قادر می سازد تا به سرعت در فرآیندهای مورد نظر ورود کرده و راه حل هایی ارائه دهیم که کاملاً متناسب خط تولید شما خواهد بود!

از لحاظ طراحی و توسعه محصول، ما بر روی نصب، بهره برداری و نظافت آسان، سریع و مطمئن سیستم های مگنت خود تمرکز می کنیم. همچنین دستگاه های ما ازسازه های مقاومی برخوردار هستند چرا که در آلمان مهندسی و ساخته می شوند.

نحوه کار سیستمهای مگنت


عملکرد موثر به واسطه آهنرباهای قدرتمند

جداسازهای مغناطیسی ما برای حذف فلزات معمولاً بطور مستقیماً بر روی لوله های انتقال نصب می شوند. سیستم ها و فیلترهای مگنتی ما از میله های مغناطیسی نئودیمیوم (neodymium) قدرتمندی برخوردار هستند. وقتی مواد پلاستیکی و یا غذایی بطور فله از این میله های مغناطیسی قدرتمند عبور می کنند، آلاینده های مغناطیسی موجود به میله ها چسبیده و از جریان مواد خارج می شوند. چیدمان میله های مغناطیسی در یک ماتریس مثلثی یا شبکه ای، بسته به نوع کاربرد، بهترین سطح تماس ممکن بین محصول و آهنربا را تضمین می کند. همچنین مگنت های ساماریوم-کبالت (samarium-cobalt) را برای کاربردهای دما بالا پیشنهاد می کنیم.

نظافت آسان با تکنولوژی Easy clean

هسته های آهنربا را می توان به سادگی با محل اتصال آنها از غلاف جدا کرد. بیرون کشیدن محفظه از هسته، تمام کاری است که برای تمیز کردن سیستم در عرض چند ثانیه لازم است. برای اتمام، آنها را دوباره به داخل محفظه وارد کنید.

نگهداری آسان ، نظافت آسان ، راندمان بیشتر!

مشاوره


آیا هنوز سوالی دارید؟ آیا به دنبال بروشور یا برگه اطلاعات فنی هستید؟ آیا می خواهید با توجه به برنامه خاص خود راهکاری مرتبط ارائه کنیم؟ با ما تماس بگیرید! 

 

 

سیستم های مگنت برای ستون مواد

سیستم های مگنت برای ستون مواد

سیستم های مگنت برای ستون مواد جداکننده های آهنربایی ما بطور خاص برای استفاده در صنعت پلاستیک طراحی شده اند و...

سیستم های مگنت برای مایعات و خمیرها

سیستم های مگنت برای مایعات و خمیرها

سیستم های مگنت برای مایعات و خمیرها  صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی همه در مورد مبحث کیفیت محصول...

سیستم های مگنت برای کاربردهای ثقلی

سیستم های مگنت برای کاربردهای ثقلی

سیستم های مگنت برای کاربردهای سقوط آزاد (ثقلی) سیستم های مگنت sesotec برای کاربردهای سقوط آزاد...