سپراتور مغناطیسی | جداکننده مغناطیسی

سپراتور مغناطیسی | جداکننده مغناطیسی

سپراتور مغناطیسی/ جداکننده مغناطیسی

سپراتور مغناطیسی/ مگنتیک سپراتور برای جداسازی ذرات فرو مغناطیسی از مواد خام استفاده می شود. در صنایع سنگین، این بدان معناست که آلاینده های فرو مغناطیسی را در مسیر نوار نقاله جدا کرده تا از پایین دست فرآیند محافظت شود و یا سنگ های  معدنی (ore) فرومغناطیس غنی تر شوند.

این نوع سپراتور های مگنتیک برای صنایع سنگین از نوع آهنرباهای الکتریکی یا آهن رباهای دائمی بسیار قوی هستند که در طراحی های مختلف، بهترین جداسازی ممکن ذرات فرو مغناطیسی را تضمین می کند. کابرد سپراتور مغناطیسی / جداکننده مغناطیسی از خطوط تولید و تجهیزات بسته بندی محافظت می کند و همچنین محصولات تمیزتری را تضمین می کند که در نتیجه منجر به بهبود موقعیت در بازار می شود.

جداکننده مغناطیسی اورباند / سپراتور مغناطیسی اورباند

عملکرد با قدرت (بسته به نیاز می توان قدرت میدان الکترومغناطیسی را می توان افزایش یا کاهش داد).

کاربرد: جدا کننده الکترومغناطیسی که بر روی نوار نقاله نصب می شود (اورباند سپراتور)، راه حل مناسبی برای حذف ناخالصی های بزرگ فرو مغناطیسی  و مغناطیسی از موادی همچون زغال سنگ ، سنگ یا چوب می باشد.

دارای سیستم کنترل متناسب با فرایند تکنولوژیکی و نیازهای مشتری است.

باید به سرعت نوار نقاله توجه ویژه ای شود و اورباند مگنتیک سپراتور به طور متناسب (عرضی یا طولی) نصب شود. توصیه می شود از این جداکننده مغناطیسی اورباند در ترکیب با متال دتکتور استفاده گردد. در چنین مواردی، سپراتور مغناطیسی تنها برای تشخیص آلودگی فرومغناطیس فعال می شود و در نتیجه قدرت مصرفی را کاهش می دهد. برای داشتن محافظت موثر و کامل تر نصب متال دتکتور قبل و یا بعد از سپراتور مغناطیسی توصیه می شود.

 

سپراتور مغناطیسی، جداکننده مغناطیسی، سپراتور مغناطیسی اورباند، مگنت صنعتی، مگنت دائم، سپراتور مغناطیسی خود تمیز کن، مگنت سپراتور، کنسانتره سنگ آهن

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع سپراتور مغناطیسی/ جداکننده مغناطیسی

 

جداکننده مغناطیسی اورباند دائمی / سپراتور مغناطیسی اورباند دائمی

هسته سپراتور مغناطیسی اورباند نیازی به منبع تغذیه ندارد.

کابینت الکتریکی لازم نیست.

طول عمر زیاد هسته مغناطیسی.

هزینه های نگهداری پایین.

کاربرد: مناسب برای حذف خودکار آلاینده های فرو مغناطیسی بدون وقفه در فرآیند تولید.

این نوع سپراتور مغناطیسی اورباند دارای مگنت دائم در هسته خود می باشد و نیازی به منبع تغذیه برای عملکرد ندارد. نیروی مورد نیاز فقط برای عملکرد موتور الکتریکی است که نوار نقاله را هدایت می کند.

 

جداکننده مغناطیسی اورباند دائمی، سپراتور مغناطیسی اورباند دائمی، مگنت سپراتور، اورباند سپراتور، مگنت صنعتی، مگنت سپراتور اورباند، سپراتور مگنتیک، کنسانتره سنگ آهن، صنعت فولاد

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع سپراتور مغناطیسی/ جداکننده مغناطیسی

 

درام سپراتور مغناطیسی خشک

جداسازی خودکار و کارآمد آلاینده های فرو مغناطیسی ناخواسته از مواد اولیه یا غنی سازی مواد فرو مغناطیسی.

ساخته شده از استنلس استیل

سفارشی و کاملاً متناسب با سیستم تولید شما.

می توان درام سپراتور مغناطیسی را با پیشرانه عرضه کرد.

به دلیل القای مغناطیسی فوق العاده بالا و میدان مغناطیسی بالا، درام سپراتور مغناطیسی برای طبقه بندی و غنی سازی مواد معدنی مختلف و همچنین برای جداسازی و تمیز کردن مواد استفاده می شود. از درام سپراتور مغناطیسی برای محافظت ساده، کارآمد و مقرون به صرفه از تجهیزات خود استفاده کنید.

 

درام سپراتور مغناطیسی خشک، درام سپراتور مغناطیسی تر، درام سپراتور، مگنتیک درام، جداسازی مغناطیسی، صنایع فولاذ، کنسانتره آهن

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع سپراتور مغناطیسی/ جداکننده مغناطیسی

 

پولی مگنت / پولی مغناطیسی  (رول مگنت غلطک مغناطیسی)

پولی مغناطیسی یا پولی مگنت ( رول مگنت یا غلطک مغناطیسی) دارای میدان مغناطیسی در کل ناحیه اطراف خود می باشد و بنابراین برای استفاده به عنوان پولی محرک نوار نقاله مناسب است. هنگام انتقال مواد روان نتایج بسیار خوبی را ارائه می دهد. استفاده از آن به ویژه در شرایطی توصیه می شود که سرعت انتقال و لایه مواد روی نوار نقاله کم باشد.

 

پولی مگنت، پولی مغناطیسی ، رول مگنت، غلطک مغناطیسی، سپراتور مغناطیسی، جداکننده مغناطیسی، مگنت سپراتور، مگنت صنعتی، سپراتور مگنتیک، یازیافت، فولاد، آهن، صنایع معدنی، شیشه، سرامیک، صنایع چوب

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع سپراتور مغناطیسی/ جداکننده مغناطیسی

 

سپراتور مغناطیسی صفحه ای / جداکننده مغناطیسی پلیت مگنت (صفحه مگنت)

مگنت ساده و مقرون به صرفه.

تمیز کردن به صورت دستی یا از طریق یک صفحه کشویی یا چرخشی غیر مغناطیسی.

بدون نیاز به تعمیر و نگهداری.

برای نصب در مکانهایی که به ندرت انتظار می رود آلودگی های فرو مغناطیسی در آنها رخ دهد ، توصیه می شود.

هنگام انتخاب یک مدل مناسب، وزن و شکل هندسی آلاینده های فرو مغناطیسی را که می خواهید حذف کنید و همچنین فاصله مواد از سپراتور مغناطیسی (جدا کننده مغناطیسی) را در نظر بگیرید.

 

مگنت سپراتور، مگنت صفحه ای، مگنت پلیت، سپراتور مغناطیسی صفحه ای، جداکننده مغناطیسی پلیت مگنت، صفحه مگنت، فولاد، آهن، معدنف سنگ معدن، کنسانتره

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع سپراتور مغناطیسی/ جداکننده مغناطیسی

 

سپراتور مغناطیسی آبشاری ( جداکننده فلزی کسکید)

برای انتقال با هوا به صورت عمودی.

جداسازی خودکار آلاینده های فرو مغناطیسی.

ساخت سفارشی با توجه به نیاز مشتری.

راهکار جدید برای انتقال مواد با هوا به صورت عمودی (جریان به صورت بالا رونده می باشد). بسیار قوی، مناسب برای شرایط کاری سنگین، متناسب با خط تولید شما.

با جداساز مغناطیسی آبشاری اتوماتیک جدید، می توانید ذرات فرو مغناطیسی میکرونی را به طور خودکار از تراشه های چوبی که به سیلوها منتقل می شوند استخراج کنید.

سپراتور مغناطیسی آبشاری، جداکننده فلزی کسکید، cascade، سپراتور مغناطیسی، جداکننده مغناطیسی، مگنت صنعتی، فولاد، کنسانتره آهن، بازیافت ، چوب

 

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع سپراتور مغناطیسی/ جداکننده مغناطیسی

 

درام سپراتور مغناطیسی تر

درام سپراتور مغناطیسی برای جداسازی اتوماتیک مخلوط های حاوی مقادیر زیاد آهن و اکسیدهای آهن  از مواد اولیه یا سنگ معدن استفاده می گردد.

به دلیل شرایط کار بسیار دشوار، کل درام سپراتور مغناطیسی از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و به دلیل سایش زیاد، با لایه پلی یورتان محافظت می شود. از کانویر مارپیچ برای حذف خودکار آهن و اجسام خارجی آهن استفاده می شود. کانویر مارپیچ از هاردوکس و کانویر مارپیچ ضایعات از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که به دلیل سایش زیاد نیز با لایه پلی یورتان پوشش داده می شوند.

 

درام سپراتور مغناطیسی تر، درام سپراتور مغناطیسی خشک، درام سپراتور، جداکننده مغناطیسی، مگنت سپراتور اورباند، سپراتور مگنتیک

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع سپراتور مغناطیسی/ جداکننده مغناطیسی

 

درام سپراتور مغناطیسی برای خالص سازی سنگ معدن (به عنوان مثال طلا) استفاده می شود که حاوی ناخالصی های اکسید آهن و آهن است. سنگ معدن که با ماسه و آب مخلوط می شود، به دستگاه کنسانتره سنگ معدنی می رود تا در آنجا سنگ معدن از شن و خاک جدا گردد. هنگام استفاده از نیروی گریز از مرکز دستگاه کنسانتره، ماسه و آب به راحتی از سنگ معدن (طلا) جدا می شوند. با این حال، از آنجا که آهن و طلا دارای چگالی بسیار بالاتری در مقایسه با آب و ماسه هستند، سنگ معدن و  آهن به عنوان یک مخلوط با هم جدا می شوند.

استخراج آهن و اکسیدهای آهن از سنگ معدن  (طلا) ore  بسیار وقت گیر و همچنین دشوار است، به منظور افزایش عملکرد و سرعت بخشیدن به فرآیند خالص سازی سنگ معدنore ، این درام سپراتور های مغناطیسی که برای کار در شرایط سخت در نظر گرفته شده اند، طراحی شده اند و اجازه می دهد تا آهن و اکسیدهای آهن را قبل از ورود مواد خام به دستگاه تغلیظ کننده حذف کند. آهن و اکسیدهای آهن از مخلوط آب، ماسه و سنگ معدن استخراج می شود. با چنین روش جداسازی، مقادیر زیادی آهن و اکسیدهای آهن قبل از ورود به دستگاه کنسانتره سنگ معدن حذف می شوند. در نتیجه، بازدهی عملکرد خالص سازی و تغلیظ سنگ معدن (طلا) بالاتر می رود و روند حذف ناخالصی ها از سنگ معدن (طلا) سریعتر و مقرون به صرفه تر خواهد شد.

شرکت دیباج صنعت پاسارگاد ارائه دهنده انواع سپراتور مغناطیسی، جداکننده مغناطیسی، متال دتکتور (فلزیاب صنعتی)، انواع فیلتر صنعتی و سیستم های فیلتراسیون و استرینر برای صنایع سنگین همچون صنایع معدنی، خط تولید کنسانتره سنگ آهن، صنایع فولادسازی و پردازش سرباره، صنایع سلیس، شیشه، صنایع کاشی و سرامیک، صنایع سیمان، صنایع چوب و سلولزی، صنایع بازیافت، سوخت (شامل زیست توده ، زغال سنگ ، زباله و غیره)، صنایع سنگ شکن می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و قیمت انواع سپراتور مغناطیسی / جداکننده مغناطیسی با متخصصین فنی و فروش شرکت دیباج صنعت پاسارگاد در تماس باشید.