دستگاه پرکن لیوانی   Fill and Seal     ERGIN

دستگاه پرکن لیوانی Fill and Seal ERGIN

 

 

ماشین آلات شرکت ERGIN

شرکت Ergin Otomasyon  زیر مجموعه هولدینگ Kompakt ترکیه، سازنده ماشین آلات پرکن و بسته بندی  Fill Seal (FS) از سال 2005 فعالیت خود را در صنعت بسته بندی مواد غذایی آغاز نمود. همچنین، هولدینگ Kompakt تحت برند ALCAN به تولید ماشین آلات فرم دهی، پرکن، بسته بندی Form, Fill, Seal (FFS) می پردازد. محصولات شرکت ERGIN به دو دسته پرکن های خطی و روتاری تقسیم می شود. این ماشین آلات در ظرفیت های متوسط، بالا و بسیار بالا تا 45000 لیوان در ساعت تولید می شود. مواد غذایی که با استفاده از این ماشین آلات پر و بسته بندی می شوند: دوغ، ماست، پنیر لبنه، پنیر خامه ای، پنیر موتزارلا، انواع محصولات لبنی، کره، مارگارین، عسل، مربا، شکلات، دسر، سس گوجه فرنگی، سس مایونز و ... می باشد.

 

اصول بهداشتی ماشین آلات ERGIN 

دستیابی به غذای سالم از جمله نیاز های اساسی و حقوق هر فرد در جامعه می باشد. شرکت های تولید کننده نیز با آگاهی از این  مسئولیت ، اقدام به تولید می نمایند. اگر ماشین آلات پرکننده و بسته بندی مواد غذایی بر این اساس طراحی نشده باشند، هزینه های گزافی را به تولید کننده مواد غذایی تحمیل می نماید.

شرکت Ergin ترکیه به لطف تجربه بلندمدت در ساخت ماشین آلات مرتبط با صنایع غذایی، ایمنی مواد غذایی را در طراحی ماشین آلات خود با حساسیتی بالا مطابق با استاندارد های روز دنیا اعمال می نماید.

 

 

استاندارد های جهانی اعمال شده در ماشین آلات ERGIN

H2O2   یا UV-C استرلیزاسیون درپوش تحت فشار 

سیستم عملیاتی CIP

هوای مثبت استریل

فیلتر HEPA H-14

 

 

 

فرآیند دوزینگ و پرکردن ماشین آلات ERGIN

تولید کنندگان مواد غذایی روزانه میلیون ها محصول بسته بندی شده تولید می نمایند. انحراف فرآیند دوزینگ و پرکردن ظروف بسته بندی از مقادیر استاندارد سبب تحمیل هزینه های بسیار زیادی به تولید کنندگان مواد غذایی می شود.

ماشین آلات شرکت ERGIN به لطف تجربه بلند مدت در این صنعت و استفاده از اتوماسیون و نرم افزارهای مهندسی مرتبط، فرآیند پرکردن را با دقتی بالاتر از حد استاندارد انجام می دهند.

 

 

 

استاندارد ها و تکنیک های مختلف کاربردی شرکت ERGIN در فرآیند پرکردن به شرح زیر می باشد:

  • فرآیند پرکردن کنترل شده از طریق فلومتر
  • فرآیند پرکردن حجمی از طریق سروو کنترل
  • فرآیند پرکردن حجمی از طریق پنوماتیک کنترل
  • فرآیند پرکردن جرمی

 

 

ظرفیت بالای تولید ماشین آلات ERGIN

زمان یکی از مهترین عوامل در ایجاد مزیت رقابتی در شرکت های تولیدی می باشد. زمان غیر مولد در شرکت های تولیدی، نقش اساسی در سود ده یا زیان ده بودن شرکت دارد. آینده هر شرکت تولیدی به این فاکتور تعیین کننده بستگی دارد.

شرکت Ergin  به لطف دانش فنی و تجربه متخصصان خود، طراحی ماشین آلات را  به گونه ای انجام میدهد که  زمان غیر مولد به حداقل زمان ممکن برسد. استفاده از ماشین آلات Ergin  به تولید کننده این قابلیت را میدهد تا در مدت زمان یکسان، میزان تولید بالاتری داشته باشد. یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت های روزافزون شرکت Ergin  ظرفیت بالای تولید ماشین آلات آن می باشد.

هماهنگی واحدهای ماشین آلات Ergin با یکدیگر دارای حساسیت در مقیاس میلی ثانیه می باشد، زیرا این هماهنگی از طریق سروو سیستم ارائه می شود و به همین دلیل زمان غیر مولد حذف می شود.

طراحی بهینه و اصولی برای در دسترس بودن قسمت های مختلف ماشین برای پرسنل نگهداری با هدف کاهش زمان غیر مولد

 

 

به لطف قابلیت تولید در فرمت دوگانه، زمان تغییر از محصولی به محصول دیگر به جای چندین ساعت، تنها چندین ثانیه می باشد.

به دلیل وجود مخازن و پوشش ها در مناطق بافر، هیچ  گونه زمان خرابی در دستگاه در حین فرآیند خوراک دهی وجود ندارد.

به لطف صفحه نمایش کنترلی کاربرپسند در ماشین آلات پرکن Ergin، هشدارهای سیستمی بر اساس موقعیت مکانی به اپراتور اعلام می شود و مشکل در صورت بروز، به سرعت قابل حل می باشد.