درباره ما

درباره ما

 

گروه مهندسی و بازرگانی دیباج صنعت پاسارگاد با تکیه بر دانش و تجربه 16 ساله مدیران خود به ارائه خدمات مهندسی و تامین تجهیزات فرایندی، خطوط تولید، ماشین آلات صنعتی، تکنولوژی های مدرن بسته بندی صنعتی، سیستم های فیلتراسیون صنعتی، سیستم های بازرسی محصول، ابزار دقیق و ... در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت پلیمر و بسته بندی، صنایع شیمیایی،  صنایع غذایی و دارویی، صنایع پزشکی و بیمارستانی، صنایع معدنی و سیمان، صنایع فولاد و همچنین ساخت، نصب و راه اندازی کارخانجات و ماشین آلات این صنایع با رویکرد دانش محور با همکاری فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور و شرکای تجاری در کشورهای اروپایی و آسیایی می پردازد.

با توجه به رقابتی شدن بازارها و  نیاز روز افزون صنعتگران به تولید محصولات کیفی با مزیت های رقابتی منحصر به فرد و راندمان بالا، لزوم پیروی از استراتژی اقیانوس آبی به جهت ایجاد نوآوری در ارزش و همچنین بازارهای بدون رقابت بیش از پیش اهمیت یافته و در تمامی ارکان اجرایی شرکت نهادینه شده است.

در این راستا بر آن هستیم تا با ارائه راهکارهای دانش محور و کاربردی در انتخاب صحیح تکنولوژی ها، خطوط تولید، ماشین آلات، تجهیزات و مواد اولیه با توجیهی فنی و اقتصادی بسیار عالی، تجربه های سرمایه گذاری موفقی را برای مشتریان خود رقم بزنیم.

علاوه بر این، دپارتمان مشاوره و مهندسی شرکت دیباج صنعت پاسارگاد با تعریف پروژه های عارضه یابی در حوزه محصولات، خطوط تولید، محیط زیست و حامل های انرژی در صنایع گوناگون، ضمن شناسایی نواقص و عارضه ها،  نسبت به ارائه و اجرای راهکارهای اصلاحی و رفع مشکلات واحد های صنعتی اقدام می نماید.

گروه مهندسی و بازرگانی دیباج صنعت پاسارگاد در حال حاضر نمایندگی رسمی و انحصاری و شریک تجاری شرکت های BANDERA ایتالیا، PAYPER اسپانیا، SESOTEC آلمان، MEKITEC فنلاند، FRIUL FILIERE ایتالیا، MIKFORMEN ترکیه، INAN PALSTIK ترکیه، MLT آلمان، JCTIMES چین، ALCAN ترکیه، ERGIN ترکیه، GUNTER/CONTEC ترکیه/آلمان و تعدادی دیگر از شرکت های تراز اول جهان در صنعت پلاستیک و بسته بندی در کشور ایران می باشد.

 

 

درباره دیباج صنعت پاسارگاد