شرکت Bandera  وبینار هفته پلاستیک برگزار می کند

شرکت Bandera  وبینار هفته پلاستیک برگزار می کند

شرکت Bandera  وبینار "هفته پلاستیک" برگزار می کند

تولید بر اساس اصول اقتصاد چرخشی مفهومی انتزاعی نیست. این یک رویکرد کاملاً اکولوژیکی برای تبدیل "پایایی" از تئوری به یک کنش عملی واقعی برای تولید سود به روشی مسئولانه است، به ویژه هنگامی که از پلاستیک صحبت می کنیم. شرکت Bandera، پیشتاز جهانی در طراحی و ساخت خطوط اکستروژن پلاستیک می باشد. از تحقیق وتوسعه تا scale up و تست خطوط در "خانه اکستروژن®" شرکت باندرا  انجام می پذیرد. در تاریخ 21، 22، 23 و 25 ژوئن 2021 خانه اکستروژن® شرکت Bandera میزبان رویداد زنده دیجیتالی "هفته پلاستیک" به صورت آنلاین در زمینه آخرین نوآوری های شرکت Bandera  در صنعت پلاستیک می باشد.

 

نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت باندرا Bandera در ایران، خطوط اکستروژن شرکت باندرا، شرکت Bandera

 

با تکیه بر مفهوم ساخت ایتالیا، باندرا رویکردی نوآورانه را نشان می دهد که هدف آن تثبیت نقش خود به عنوان پیشرو در آینده اکستروژن است. این رویداد چهار روزه میزبان بحث ها و وبینار های متمرکز بر موضوعات روز و معرفی فناوری های Bandera خواهد بود که چندین شریک برجسته شرکت باندرا نیز در آن حضور دارند.

اقتصاد چرخشی، محور اصلی این رویداد در روزهای مختلف خواهد بود  و در این وبینار ها بحث خواهد شد  که چگونه نوآوری به این چرخه تولید ارزشمند کمک خواهد کرد. "هفته پلاستیک باندرا" با تمرکز بر خطوط  فیلم دمشی و خطوط فیلم تخت آغاز می شود که در این حوزه شرکت Bandera  یک شرکت طراح و تولید کننده برجسته جهان است.

در 21 ژوئن، رویداد به فیلم دمشی اختصاص داده شده است، خط اکستروژن فیلم دمشی 7 لایه با نام تجاری BarrierFlex  با هدف تولید انواع فیلم های نفوذ ناپذیر و فوق نفوذ ناپذیر در حال تولید می باشد. همچنین کارکرد سیستم پیشرفته اینترنت اشیا IoE و سیستم نظارت بر خط تولید نیز نشان داده می شود. در انتهای این روز از رویداد، با تکیه بر مزایای اقتصاد چرخشی، به استفاده مجدد از مواد در صنعت تولید فیلم اشاره می گردد.

در 22 ژوئن، سنگ بنای دیگری از فناوری Bandera نشان داده خواهد شد، خطوط اکستروژن ورق شرکت باندرا، با تمرکز بر چالش های فعلی مربوط به PET و PP به ویژه در فرمول های 100% بازیافتی و برجسته سازی چرخه بازیافت به تولید tray to tray .

سومین روز رویداد، 23 ژوئن، به معرفی جدیدترین تعهد شرکت  Bandera به اقتصاد چرخشی، یعنی فناوری بازیافت پیشرفته Revotech اختصاص خواهد داشت. تمامی ماشین آلات شرکت Bandera که به بازیافت بطری به بطری Bottle-to-Bottle PET recycling و بازیافت پلی اتیلن ها اختصاص دارد در این رویداد معرفی می گردد.

آخرین روز رویداد یک سمینار برای میزبانی و مشارکت عمده شرکا و تامین کنندگان اصلی Bandera برگزار خواهد شد - موضوع اصلی توسعه بازار پلاستیک است.

لینک برگزاری رویداد شرکت Bandera:

https://www.luigibandera.com/plastic-week-2021/