اقتصاد چرخشی با خطوط 7 لایه فیلم بسته بندی شرکت Bandera

اقتصاد چرخشی با خطوط 7 لایه فیلم بسته بندی شرکت Bandera

 

اقتصاد چرخشی با خطوط 7 لایه فیلم بسته بندی شرکت Bandera

خطوط 7 لایه شرکت Bandera با هدف تولید فیلم های بسته بندی با تکنولوژی بالا، علاوه بر قابلیت استفاده از مواد پلیمری متفاوت، امکان استفاده از مواد بازیافتی را ممکن می سازد.

خط 7 لایه تولید فیلم بسته بندی باندرا Bandera

با همکاری شرکت تولید فیلم های بسته بندی Goglio Packaging System، شرکت Bandera مزایای استفاده از تکنولوژی 7 لایه تولید فیلم را برای بسته بندی های ایستاده به نمایش گذاشت. به طور خاص، کاهش ضخامت در تولید فیلم و استفاده از مواد بازیافت شده با استفاده از این تکنولوژی محقق شد.

Goglio Packaging System، از شرکت های تولید فیلم های بسته بندی برای تولید فیلم های لامینیشن چند لایه Barrier  (نفوذ ناپذیر) می باشد که شیر، نازل بسته بندی و دستگاه های بسته بندی محصولات مایع و پودری را نیز تولید می کند.

تکنولوژی باندرا برای تولید بسته بندی های ایستاده

هدف نهایی این همکاری، بهبود ساختار بسته بندی های ایستاده با عملکرد بالا (برای استفاده غیر غذایی) بود که از طریق استفاده از LDPE و BoPET بدست آمد. مزایای بدست آمده به دو جنبه اصلی زیر مربوط می شود:

  • کاهش ضخامت فیلم اکسترود شده (down gauging) که امکان استفاده از مقدار کمتری از مواد اولیه و کاهش وزن فیلم را فراهم می آورد و از این طریق به دلیل استفاده کمتر از مواد پلمری CO2  کمتری وارد محیط زیست می شود
  • معرفی دستورالعمل استفاده از مواد بازیافتی از ضایعات صنعتی با زنجیره تامین تایید شده

محصول به دست آمده ضمن ارائه مزایای فوق، همان ویژگیهای فنی و عملکردی مورد نظر را حفظ می کند.

خط Barrier Flex®  7 لایه شرکت باندرا

همکاری شرکت Bandera  و شرکت Goglio تنها یکی از کاربرد های تکنولوژیک خط 7 لایه باندرا است. محصول تولید شده در این همکاری برای بسته بندی های ایستاده می باشد اما خط Barrier Flex  7 لایه شرکت باندرا محدوده وسیعی از محصولات با انواع ساختار متقارن Barrier (برای بسته بندی مواد غذایی) و نامتقارن Barrier  برای بسته بندی گوشت و فراورده های گوشتی را ممکن می سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ماشین آلات اکستروژن فیلم و ورق، با گروه مهندسی و بازرگانی دیباج صنعت پاسارگاد، نماینده رسمی و انحصاری شرکت Bandera  ایتالیا تماس حاصل فرمایید.