نوآوری در متال دتکتور غذایی شرکت Sesotec

نوآوری در متال دتکتور غذایی شرکت Sesotec

 

نوآوری در متال دتکتور غذایی شرکت Sesotec

شرکت Sesotec آلمان متال دتکتور های مدل LIQUISCAN VF GO و مدل LIQUISCAN VF IC را در نمایشگاه IFFA فرانکفورت به نمایش گذاشته است. تولیدکنندگان صنایع غذایی می توانند  متال دتکتور های صنایع غذایی مدرن و خلاقانه شرکت سسوتک را از نزدیک ببینند. نرم افزار اختصاصی Sesotec، به همراه طراحی بهینه شده متال دتکتور، با برآورده کردن بالاترین نیازهای بهداشتی و هایژنیک، حداکثر دقت تشخیص ناخالصی فلزی را در کاربردهای  محصولات خمیری و مایع تضمین می کند.

متال دتکتور غذایی (متال سپراتور)  شرکت سسوتک مدل  LIQUISCAN VF به طور ویژه برای استفاده در خطوط صنایع غذایی با نیازهای هایژنیک بالا ساخته شده اند و قبلاً بارها در کاربردهای مختلف، عملکرد فوق العاده خود را ثابت کرده اند. آنها به طور قابل اعتماد، ناخالصی های فلزی مغناطیسی و غیر مغناطیسی را از محصولات مایع یا خمیری تشخیص داده و جدا می کنند. به لطف طول نصب کوتاه و بست های اختیاری با قابلیت باز شدن سریع، این نوع متال دتکتور غذایی را می توان به راحتی به دستگاه های پرکننده و پمپ های خلاء متصل کرد. سه نوع سیستم جداسازی سازگار با ویژگی های مختلف مواد غذایی، جداسازی قابل اعتماد ناخالصی های فلزی را تضمین می کند و حداکثر انعطاف پذیری و ادغام آسان در سیستم های کنترل خط تولید پیچیده را فراهم می کند.

متال دتکتور غذایی، متال دتکتور با قدرت تشخیص بالا، متال سپراتور، فلزیاب غذایی، متال دتکتور خمیر و مایعات

 

متال دتکتور غذایی Sesotec مدل LIQUISCAN VF GO   با استفاده از فرکانس سینگل یا دوگانه به نتایج تشخیص ناخالصی فلزی خیلی خوبی دست یافته است. متال دتکتور غذایی Sesotec مدل LIQUISCAN VF IC با سیستم کنترلی  INTUITIY از طریق اعمال فرکانس های چندگانه همزمان، اثر محصول را بهتر جبران می کند و سبب نیل به هدف بالاترین حد تشخیص ناخالصی های فلزی با کمترین ریسک جداسازی اشتباه می باشد.

 

نرم افزار هوش مصنوعی متال دتکتور  

برای متال دتکتور غذایی مدل LIQUISCAN VF IC شرکت Sesotec یک بسته نرم افزاری نوآورانه برای مستند سازی کامل و کارآمد در نظر گرفته شده است. عملکردهای Audit-Check ، Sensitivity Prediction، Compliance Mode، Compliance Monitoring (ICM) و Integrated Validation Process (IVP) سهمی تعیین کننده در ایمنی بیشتر غذا، قابلیت اطمینان فرآیند و کاهش ضایعات محصول دارند.

 

متال دتکتور، مستند سازی، نرم افزار متال دتکتور، سنسور متال دتکتور، متال سپراتور غذایی

 

متال دتکتور LIQUISCAN VF IC با آپشن نرم افزاری THiNK به طور خاص برای محصولاتی همچون گوشت و سوسیس که در هنگام تشخیص ناخالصی فلزی، اثر محصول در آنها نمایان می شود، مورد استفاده قرار می گیرند. نرم افزار THiNK متال دتکتور / متال سپراتور های شرکت Sesotec مبتنی بر هوش مصنوعی است و به طور مستقل از مقادیر زیادی داده، نتیجه گیری می کند. نرم افزار از طریق آنالیز داده ها به جبران اثر محصول می پردازد و سبب ارتقا حساسیت تشخیص و کاهش ریجکت های نادرست می شود.

 

متال دتکتور، متال دتکتور غذایی، متال دتکتور صنعتی، متال دتکتور خمیر سوسیس، متال سپراتور

دیباج صنعت پاسارگاد، ارائه دهنده انواع متال دتکتور های غذایی و صنعتی

 

توماس هلگرمن، مدیر محصول Sesotec، مشتاقانه منتظر ارائه متال دتکتور جدید LIQUISCAN VF به بازدیدکنندگان غرفه Sesotec در IFFA است: "ما متال دتکتور غذایی LIQUISCAN VF را به طور اساسی اصلاح کرده ایم و آن را هم از جهت طراحی و هم از جهت نرمافزاری توسعه داده ایم.

به عنوان مثال، این متال دتکتور توسعه داده شده جدید دارای حداکثر انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان بالا می باشد. به لطف فناوری فرکانس چندگانه و هوش مصنوعی، گزینه های نرم افزار اضافی LIQUISCAN VF IC بالاترین سطح از نیازهای مشتری را از نظر دقت تشخیص و ارائه مستندات کامل و شفاف برآورده می کند. در مجموع، اکنون برای مشتریان ما در صنایع غذایی آسان‌تر است که متال دتکتور های  LIQUISCAN VF را در خطوط تولید و کنترل‌های خط خود ادغام کنند."

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید انواع متال دتکتور غذایی و صنعتی با متخصصین فنی و فروش شرکت دیباج صنعت پاسارگاد در تماس باشید.