مدیای فیلتراسیون 

سینترد فیلتر کارتریج های استنلس استیل

فیلتر های DOE  / Code-7

سینترد فیلتر کارتریج های استنلس استیل قابل ارائه توسط ظرکت دیباج صنعت پاسارگاد برای فیلتراسیون هوا یا مایع در محیطی با دمای عملیات بالا و دارای خورندگی مورد استفاده قرار می گیرد. سینترد استنلس استیل کارتریج ها توسط پرس سرد ایزوکراتیک تولید می شوند که تخلخل زیادی به مواد می بخشد و همچنین سبب پایداری آن می شود. این نوع فیلترها به راحتی تمیز شده و یا back wash می شوند و از این رو طول عمر بالایی دارند. سینترد فیلتر ها  Sintered filters قابلیت مقاومت در برابر اختلاف فشار بالا در طول فیلتر ها را دارند.

 

فیلتر، بگ فیلتر، فیلتر کیسه ای، یلتراسیون مدیا، مدیای فیلتراسیون، سینترد فیلتر، فیلتر کارتریج

 

بگ فیلتر نایلون /PP   ( پلی پروپیلن)

بگ فیلتر های پلی پروپیلن PP یا کیسه های فیلتری پلی پروپیلنی (غبارگیرکیسه ای) قابل ارائه توسط شرکت دیباج صنعت پاسارگاد دارای سطحی لعاب داده شده با هدف جلوگیری از ورود آلودگی به محیط تمیز و فیلتر شده فرآیندی می باشند. بگ فیلتر های PP دارای فیلتراسیون عمیق و ظرفیت نگهداری جامد نیز می باشد. این نوع فیلتر ها با هر دو حلقه آب بندی فلزی و پلاستیکی در دسترس هستند. بگ فیلتر های PP یا فیلترهای کیسه ای پلی پروپیلن در اندازه های مختلف و رده بندی میکرون  micron rating مختلف موجود هستند.

 

بگ فیلتر نایلون، بگ فیلتر pp، بگ فیلتر پلی پروپیلن

 

داست کالکتور بگ، کیسه های غبار گیر صنعتی

داست کالکتور بگ ها یا کیسه های غبارگیر صنعتی قابل ارائه توسط شرکت دیباج صنعت پاسارگاد، قلب یک دستگاه غبارگیر صنعتی هستند. داست کالکتور ها، ذرات گرد و غبار را در هوای ورودی حبس کرده و پس از آن به هوای تصفیه شده اجازه عبور می دهند.

داست کالکتور بگ های قابل ارائه، فرآیندی ایمن در دستگاه غبار گیر صنعتی را به شما ارائه می دهند. این فیلترینگ مدیاها در اندازه و سایز و اشکال مختلف قابل ارائه می باشند. داست کالکتور بگ ها در ورژن های مختلف فوقانی و تحتانی با درزهای دوخته شده و جوش داده شده موجود می باشند. محدوده محصولات شامل موارد زیر می باشد:

  • Filter bag
  • Filter pocket
  • Pleated filter element
  • Filter cloth
  • Cartridge filter

 

داست کالکتور بگ، کیسه غبار گیر صنعتی، فیلتر کارتریج، فیلتر ، فیلتراسیون مدیا

 

محفظه فیلتر / قفسه فیلتر صنعتی

محفظه فیلتر و یا قفسه فیلتر صنعتی با استفاده از دستگاه های جوشکاری اتوماتیک تولید می شوند. محفظه فیلتر دارای پوشش سطح شفاف در برابر خوردگی است. دارای واشر فلزی سخت و بدون نشت و واشر لاستیکی بر روی دیافراگم هستند. برای حرکت سریعتر و قابل اطمینان، دارای یک قسمت فوقانی مغناطیسی روی دیافراگم است.  

 

محفظه فیلتر صنعتی، فیلتر صنعتی، فیلتر کارتریج، سینترد فیلتر

 

کاغذ صافی میکرو فایبر گلاس

فیلترهای میکروفایبر گلاس قابل ارائه توسط شرکت دیباج صنعت پاسارگاد از شیشه بوروسیلیکات تولید می شوند. کیفیت میکروفایبر گلاس های قابل ارائه به این دلیل بسیار بالاست که از 100% شیشه بوروسیلیکات خالص در ساخت آن استفاده می شود.

کاغذهای صافی میکروفایبر گلاس در کاربرد های وسیعی همچون آنالیز فاضلاب، آزمایش خاک ، پایش آلودگی هوا و غیره دارد. همچنین از این فیلتر ها در فیلتراسیون مایعات و گازهای گرم استفاده می شود زیرا کاغذ صافی میکروفایبر گلاس دارای مقاومت شیمیایی و حرارتی تا 500 درجه سانتیگراد با ماندگاری طولانی است.

 

کاغذ صافی میکرو فایبر گلاس، فیلتر، فیلتر مدیا

 

فیلتر PTFE چین دار

فیلترهای PTFE قابل ارائه توسط شرکت دیباج صنعت پاسارگاد به شدت در برابر اسید ها، بازها و حلال ها مقاوم هستند. این فیلتر ها دارای مقاومت در برابر دما تا 260 درجه سانتیگراد می باشد. فیلترهای PTFE انتخاب همه کاره برای نمونه برداری است. ویژگی های منحصر به فرد این ماده، آن را برای تجزیه و تحلیل جرمی، تجزیه تحلیل شیمیایی و یا آنالیز میکروسکوپی ذرات نمونه مناسب می نماید.

از فیلترهای PTFE برای نمونه برداری آئروسل، تخلیه هوا و فیلتراسیون گاز استفاده می شود. توجه داشته باشید که فشار برگشتی به فیلترهای PTFE می تواند در یک قسمت متغیر باشد.

 

فیلتر PTFE، فیلتر چین دار، فیلتر پلیسه دار، فیلتر چین دار