لامینیشن ویژه برای انواع فیلم

لامینیشن ویژه برای انواع فیلم

شرکت باندرا راهکار های لامینیشن  ویژه برای انواع فیلم با توجه نیاز بازار و درخواست مشتری ارائه می دهد:

    لامینیشن از نوع “hot melt”  برای فیلم سخت PP و PS
    لامینیشن از نوع “in-calender” از نوع فشاری برای PET
    لامینیشن از نوع “off-calender”  برای تجهیزات کلی

کلیه تجهیزات به منظور با هدف اطمینان از ایمنی اپراتورها ، عملکرد برتر در چسبندگی، نرخ تولید بالا، قابلیت اطمینان طولانی مدت، مقرون به صرفه بودن، طرح آسان برای اجرا و حداقل درگیری فضای مناسب طراحی شده اند.

سیستم های لمینیت را می توان به راحتی در خطوط اکستروژن موجود نیز پیاده سازی کرد.


خطوط فیلم Cast با تکنولوژی بالا

خطوط فیلم Cast با تکنولوژی بالاشرکت باندرا متمرکز بر طراحی و ساخت راهکار های با تکنولوژی بالا  برای فیلم cast  (ساختار تا 13 لایه) برای برآورده سازی بالاترین کارکرد و کیفیت مورد نیاز در صنایع مواد غذایی، صنایع دارویی و کاربرد های صنعتی می باشد. خطوط فیلم  Castما به عنوان پیشرفته ترین تجهیزات موجود در بازار شناخته می شوند و نگرش مشتری مدار شرکت را نشان می دهد.


MDO

MDO

تجهیزات MDO (کشش در جهت ماشین) شرکت باندرا بسیار خلاقانه و متنوع برای ارائه راهکارهای جدید برای بازار بسته بندی می باشد. این  قسمتی از یک برنامه جدید برای down-gauging  و ارتقا خواص هر دو نوع فیلم سخت و منعطف برای کاربرد های غذایی و غیر غذایی می باشد.

این تجهیزات می تواند به صورت “in-line”  و “off-line”  نصب شود.


بسته بندی های سبک تر VelPET

بسته بندی های سبک تر VelPET

ایده های خلاقانه برای تولید محصولات جدید با همکاری شریکان استراتژیک برای آینده ای پایدار با میزان مصرف کمتر از پلاستیک در بسته بندی

این ایده خلاقانه مربوط به ثبت اختراع شرکت باندرا برای تولید فیلم فوم E-PET (VelPET®)  به منظور ارائه راه کارهای بسته بندی های سبک تر (قابل بازیافت) با هدف جایگزینی بسته بندی های متداول PS و PET می باشد.


PURe

PUReسیستم PURe®  به همراه اکسترودرهای دو ماردون با گاززدایی قدرتمند  (HVTSE®) راه کار خلاقانه باندرا برای تولید مواد فوق تمیز می باشد ( مناسب برای تماس غذایی مستقیم مطابق با استاندارد های جهانی غذا و داروی FDA و EFSA  ) برای تولید ورق از پرک های بازیافتی PET